reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

42 letnia kobieta i ciąża

reklama
Proszę poczytać staraczki albo comiesięczne tematy „staraniowe” i wysnuć wnioski.. niektóre kobiety naprawdę są wrażliwe pod wzgledem takich postów. Gratuluje autorce ciąży, ale inna kobieta jak przeczyta taki post a stara się o dziecko X lat to z automatu zacznie siebie obwiniać, bo przecież ta kobieta tak szybko zaszła a ja nie mogę już któryś cykl z kolei. Nie chce wyjść na wredna, ale są osoby wysokowrazliwe na forum. Przeczytanie postu, gdzie ktoś ma problem z tym, ze nie wie co się dzieje, bo kobieta zaszła w ciąże w 1 cyklu starań jest dla niektórych jak gwóźdź do trumny rozpaczy. Kurczę no. Uprawia się seks w terminie owulacji to i ciąża może się pojawić.. fajnie ze kobietka ma szczęście i jej się szybko udaje i ma dobre zdrowie, ale takie pytanie niektórych może zranić - serio 😐 zreszta co da autorce fakt ze ma duża rezerwę jajnikowa albo coś innego, przecież my tego na forum nke zbadamy 🤨

Jest to forum nie tylko dla staraczek. Dla matek i ciężarnych tez.
Taka ”niesprawiedliwość”….
 
Proszę poczytać staraczki albo comiesięczne tematy „staraniowe” i wysnuć wnioski.. niektóre kobiety naprawdę są wrażliwe pod wzgledem takich postów. Gratuluje autorce ciąży, ale inna kobieta jak przeczyta taki post a stara się o dziecko X lat to z automatu zacznie siebie obwiniać, bo przecież ta kobieta tak szybko zaszła a ja nie mogę już któryś cykl z kolei. Nie chce wyjść na wredna, ale są osoby wysokowrazliwe na forum. Przeczytanie postu, gdzie ktoś ma problem z tym, ze nie wie co się dzieje, bo kobieta zaszła w ciąże w 1 cyklu starań jest dla niektórych jak gwóźdź do trumny rozpaczy. Kurczę no. Uprawia się seks w terminie owulacji to i ciąża może się pojawić.. fajnie ze kobietka ma szczęście i jej się szybko udaje i ma dobre zdrowie, ale takie pytanie niektórych może zranić - serio 😐 zreszta co da autorce fakt ze ma duża rezerwę jajnikowa albo coś innego, przecież my tego na forum nke zbadamy 🤨
A ok. No ja to odebrałam że w sumie super że w tym wieku naturalnie zaszła bez problemu. I to dwa razy!
 
Jest to forum nie tylko dla staraczek. Dla matek i ciężarnych tez.
Taka ”niesprawiedliwość”….
Chyba po prostu autorka kiepsko wybrała dział, bo to "Staramy się".
A co do tematu, to po prostu organizmy są różne, a lekarze opierają się na statystyce. Też zaszłam w pierwszym cyklu starań w wieku 39 lat, chociaż jak miałam 20 lat to usłyszałam od ginekolog, że będę miała z tym duże problemy, bo okres zanikł mi na ponad 2 lata (głodziłam się wtedy, ale to inna sprawa). Tak, że bywa po prostu różnie, a organizm opki nie działa wbrew biologii, tylko wbrew statystyce :)
 
reklama
Do góry