reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..

reklama
Dobrze, dam znać jak na razie okropny ból macicy, jak na okres, zabunkrowalam sie pod kołdrą...... coś jest nie tak czuje to, wizyta u gina 8 lutego także niedługo
No ja wczoraj to ja umierałam... więc wiem jak to jest :( Biedne my jesteśmy, że ta ciocia jest taka nieprzyjemna.. Ale moze ominie Cie to w sobotę.
 
Dziękuję! W sobotę ma być @, ale najchętniej juz bym test zrobiła bo albo ciąża w co wątpię albo sie coś na maksa poprzestawiało... tylko z jakiego powodu
Ja tez czekam na wiadomosc od Ciebie! U mnie podobnie z tym, ze po owulacji bolaly mnie tak sutki! Dotknac to sie ich nie dalo, stanik draznil.. i nagle przestaly po ok tygodniu..
 
Hejka, czekam do jutra ale czuje, że małpka nadejdzie bo temp spadła. A jajnik dzisiaj mnie tak kuje, że szok... ból sutkow bez zmian. Nie spodziewam się tymbardziej, że mąż ma slabe a nawet tragiczne wyniki badania nasienia :(
 
Jesteś też przed miesiączka?
w sumie u mnie sytuacja jest taka, ze jestem przed miesiaczka ale nie wiem ile.. stracilam dzidziusia w pazdzierniku od tamtej pory nie wpisywalam w kalendarzyk okresu czego teraz zaluje.. ale te sutki, moje przebudzanie co godzine w nocy (zasnac zasypiam ale sie budze jakbym wyspana byla juz po 2h), ciagnie mnie w podbrzuszu, pryszcze na plecach ktorych nigdy nie mialam.. :O
 
reklama
Wkeleje Ci moja historie :) :

Moze mi ktos powiedziec czy tez moze tak ktoras z Was miala:
1,5 tygodnia temu bolaly mnie tak sutki ze nawet dotknac ich nie moglam.. stanik mi je jeszcze bardziej podraznial, sutki sterczaly jak glupie..tak mialam przez tydzien (plus minus teraz powinnam miec okres z tego co pamietam).I nagle caly bol zniknal! Teraz lekko pobolewa mnie podbrzusze no i mam sluz taki wodnisty - majtki co chwile sa do wymiany.. czasami widac sluz ciagnacy lekko (plodne juz mialam duzo wczesniej, wtedy sie 'slinie' wiem kiedy mam plodne). Dziwi mnie to bardzo dlaczego sutki mnie tak bardzo bolaly i nagle przestaly..
przed okresem mialam zawsze tak ze tydzien wczesniej juz to byla taka zapowiedz i bolaly mnie piersi - musialam nosic stanik zeby nie podskakiwaly bo czulam niezly bol.. te sutki to jakis szok dla mnie.. no i bolal mnie jeden jajnik przed okresem a teraz nic..
 
Do góry