reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

100 pytań do... czyli pytania wyrwane z kontekstu:))

reklama
Ja mialam przy lozku butle z gazem z podlaczona rurka i ustnike, ciagniesz z kazdym skurczem. Butla na kolkach, wiec mozna z nia po oddziale chodzic.
 
Galaxia znieczulenie mozna dostac jak sie jest juz na p[ewnym etapie, nie za wczesnie nie za pozno, iles rozwarcia musi byc i jakis postęp porodu, a gaz wdycha sie do tego czasu, jak juz znieczula to gaz nie jest potrzebny :-) oglądnij sobie Cud narodzin na onet vod :-)

Wogole zaauwazylam ze w UK jakos tak chyba lepiej rodzic, na CC sie decyduja dosc szybko, jak musza uzyc kleszczy to kobiete znieczulają, starają sie nie nacinac a u nas........... naciecie to prawie standard :-(
 
A wczoraj spotkałam koleżankę, która na dniach rodzi i ona mi powiedziała, że jak chcesz znieczulenie zoz to musisz mieć zaświadczenie ze masz wyleczone zęby. Ona musiala takie przedstawic anestezjologowi.
???????????
 
No własnie też jestem zdzwiona, że zęby zrobić należy to wiem, ale, że ma to wpływ na znieczulenie ? ?? pierwsze słyszę. Ale pytałam koleżanki dwa razy czy dobrze zrozumiała:)
 
reklama
Do góry