reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

10 dpo negatywna beta. Czy jest jeszcze szansa?

Za wcześnie test. Po co tak wcześnie testować. Poczekaj do 14dc albo chociaż minimum 12dc.
Upragniona🙏 naczytałam się, że 48h po plamieniu może być cień cienia i nie wytrzymałam, zatestowałam i troszkę podłamałam się, że kojeny miesiąc totalna biel. Ale w takim razie nie tracę nadziei, tym bardziej, że dzisiaj mam dużo śluzu, który wygląda jak płodny, a nigdy przed miesiączką tak nie miałam.
 
reklama
Upragniona🙏 naczytałam się, że 48h po plamieniu może być cień cienia i nie wytrzymałam, zatestowałam i troszkę podłamałam się, że kojeny miesiąc totalna biel. Ale w takim razie nie tracę nadziei, tym bardziej, że dzisiaj mam dużo śluzu, który wygląda jak płodny, a nigdy przed miesiączką tak nie miałam.
To ja na wszelki wypadek polecam jeszcze dziś współżycie z mężem. Może wystąpiła druga owulacja albo pierwsza się spóźniła.
Ja rozumiem, że upragniona, ale nie ma się tak co katować. :) Nawet jakby się okazało 14 dpo, że jest ciąża, to po co Ci było to podlamanie się teraz. ;) Ciąża to 9 miesięcy cierpliwości, nic nie można przyspieszać, bo to niedobre dla malucha. ;) Trzymam kciuki!!
 
Do góry