reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

10 dpo negatywna beta. Czy jest jeszcze szansa?

dreamaboutlove92

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Maj 2023
Postów
30
Hej! 7 dpo progesteron 18 ng/ml. 10 dpo chcialam z ciekawosci zbadac progesteron i od razu zrobilam bete.. Progesteron wyszedl 6 ng/ml, beta <0,2. Okres planowo za 2 dni. Jestem 11 dpo. Od owulacji czuje jedynie bol sutkow i lekko piersi.

Czy mozliwe, ze nie doszlo jeszcze do zagniezdzenia, stad beta slaba? Ale chyba wtedy progesteron nie bylby taki przed okresowy?

Chyba czas pogodzic sie z kolejna szansa…
 
reklama
Jeśli owulacja była potwierdzona to wynik już jest wiarygodny.
I progesteron nie powinien spadać gdyby była ciąża.
 
Myślę, że w tym cyklu się nie udało. Progesteron spadł a beta zdecydowanie negatywna.
 
Ogólnie do zagnieżdżenia dochodzi 6-12 dpo, więc teoretycznie 10 dpo może być jeszcze przed zagnieżdżeniem. Natomiast progesteron bardzo spadł, więc ja bym się nastawiała na okres i nie widziała szansy, że coś z tego będzie. Przykro mi.
 
Hej ja w poprzednim cyklu robiłam proga I betę w 8dpo beta ujemna, progesteron chyba 13 czy 15, testy biel w 12 dpo test po południu pozytywny (rano negatywny jeszcze) póki nie ma okresu jest nadzieja chyba zawsze.
 
Hej ja w poprzednim cyklu robiłam proga I betę w 8dpo beta ujemna, progesteron chyba 13 czy 15, testy biel w 12 dpo test po południu pozytywny (rano negatywny jeszcze) póki nie ma okresu jest nadzieja chyba zawsze.
Ale Tu progesteron spada, a taki niski nie utrzyma ciąży.
U Ciebie na pewno rósł w takim wypadku. :)
 
Hej, proszę o poradę. Owulacja 15 lub 16 dc. W 19 i 20 dc mocno ciągnęło mnie podbrzusze, później 22 i 23 dc plamienie różowe/brązowe z nitkami, były to 6 i 7 lub 7 i 8 dpo. Dzisiaj 8 lub 9 dpo test negatywny. Jeśli byłoby to plamienie implantacyjne, mógł wyjść jeszcze negatywny? Kiedy potworzyć test?
 
Hej, proszę o poradę. Owulacja 15 lub 16 dc. W 19 i 20 dc mocno ciągnęło mnie podbrzusze, później 22 i 23 dc plamienie różowe/brązowe z nitkami, były to 6 i 7 lub 7 i 8 dpo. Dzisiaj 8 lub 9 dpo test negatywny. Jeśli byłoby to plamienie implantacyjne, mógł wyjść jeszcze negatywny? Kiedy potworzyć test?
Czytałam też że po zagniezdzeniu beta wzrasta po 48 godzinach więc myślę że test może wyjść trochę później dopiero.
U mnie w poprzedniej ciąży było tak że plamienia dostałam jednorazowego we wtorek oraz w piątek taki śluz różowo/brązowy i dopiero w piątek wieczorem test pokazał 2 slaba kreskę (12 dpo).
 
Hej, proszę o poradę. Owulacja 15 lub 16 dc. W 19 i 20 dc mocno ciągnęło mnie podbrzusze, później 22 i 23 dc plamienie różowe/brązowe z nitkami, były to 6 i 7 lub 7 i 8 dpo. Dzisiaj 8 lub 9 dpo test negatywny. Jeśli byłoby to plamienie implantacyjne, mógł wyjść jeszcze negatywny? Kiedy potworzyć test?
U mnie test wyszedł 3 dnia po ostatnim dniu plamienia.
 
reklama
Hej, proszę o poradę. Owulacja 15 lub 16 dc. W 19 i 20 dc mocno ciągnęło mnie podbrzusze, później 22 i 23 dc plamienie różowe/brązowe z nitkami, były to 6 i 7 lub 7 i 8 dpo. Dzisiaj 8 lub 9 dpo test negatywny. Jeśli byłoby to plamienie implantacyjne, mógł wyjść jeszcze negatywny? Kiedy potworzyć test?
Za wcześnie test. Po co tak wcześnie testować. Poczekaj do 14dc albo chociaż minimum 12dc.
 
Do góry