reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
ja na poczatku ciazy wymiotowalam, ale w nocy.. heh spozniala mi sie miesiaczka i zrobilam test i wyszedl pozytywny ;]
Teraz jestem w 7 tyg ciazy ;]
zachcianki miewam rozne hehe ostatio o 12 w nocy zachcialo mi sie ziemniakow ze smietana i kotletem i chlopak musial mi ugotowac hehe
bardzo tez mialam ochote na kebaba, dosc czest je jadla, ale po ktoryms zaczelam wymiotowac i kebaba to juz chyba nie rusze hehe
spiaca tez czesto jestem.. czest codze siusiu.. bardzo szybko sie mecze heh mdlosci mam, ale rzadko.. bole brzucha tez mam.
 
Ja w sumie nie mam narazie zadnych dolegliwosci oprocz bolacych piersi i braku @. No i zaczynam sie troche leniwa robic;] Ale zobaczymy co bedzie pozniej;) A no i tez dwie kreski po pierwszym cyklu staran:)
 
Olenka1987 natalunia jesteście szczęściarami, że tak szybko się udało, ja to czasem zapominam,że można naturalnie zajść w ciążę a że takszybko to już w ogólę;)
 
Asteria u mnie podobnie, tyle, ze bierze i nie chce isc dalej:dry:

i w ogole tak mnie wczoraj zmoglo, ze padlam jak mucha. Bym tylko ciagle spala. I jest mi niedobrze i bola mnie cycki. No gorzej niz ostatnio:-p
 
no mnie dzis rano moj Ł zbierał z łazienki bo padłam... i teraz kursuje miedzy lazienka a kibelkiem;/ masakra;/ nigdy nie uwierzylabym ze mozna az tak przechodzic poczatki ciazy... jeszcze cisnienie mam troche niskie...100/60 i puls 68
 
reklama
livastrid: No niestety tak... dobrze jeszcze Ł był w domu bo to zaraz przed jego wyjsciem sie stalo. Mały jeszcze do tego bardzo wczesnie wstał... dobrze ze tesciowa pod reka... to go teraz wzieła a ja mogę sobie w spokoju lezec...
 
Do góry