reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie Laseczki!
Ja własnie po wizycie u gina i po USG. najważniejsze że z dzidzią ok i że nie zmieniła płci czyli nadal jest dziewczynką i to całkiem spora bo ma 3300g. wychodzi na to że dorówna braciom albo ich prześcignie.

Medio Twój drugi synuś nie tylko będzie taki dobry jak pierwszy ale bedzie o9d niego lepszy - zobaczysz.

anufifi Testy owulacyjne sa do bani. jesli nie będziesz mierzyć tempki i obserwowac śluzu, ewentualnie szyjki to nie uda Ci zaplanowac córci. Proponuję Ci www.28dni pl. Prawie wszystkie tam jestesmy, tam tez jest mój wykresy ciązowy do tego dziewczyny które sa obcykane w tym temacie no i eksperci, którzy tez służą Ci pomocą.

Indygo co do śluzu to akurat dokładnier nie wiem, bym musiała otworzyć moją mądra książkę, ale wiem że jak sluz się zmieni to jest koniec owulki, ale badania dowodzą że z serduszek po owulce więcej rodzi się dziewczynek niż chłopców. Tez zapraszam Cię na 28 dni tam dziewczyny wiedza więcej i tak się razem dokształcamy.

Buziaczki dla wszystkich i miłego wieczorku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Medio jest ok, Oskar na sobotę miał zadany 3 czytanki- SZOK ale dał radę.....:-D:szok::szok:. A reszta spraw wygląda tak, że rano przyszła @@@@@@......:-D:tak::-D ale spoko, nie rozpaczam.....;-):-) cieszę się mężem i nie świruję z liczeniem dni płodnych, poprostu odpuściłam i cieszę się życiem....:-D

anufifi 37C to dobra temp. no ale u mnie też parę razy tak było a @ przyszła ze sporym opóżnieniem- ale trszymam kciuki.....:-D
 
Beatko gratulacje dla Oskarka, rośnie Ci w domu mały geniusz:)
Anka34 super,że córcia duża i zdrowiutka, ja już nie mogę się doczekac jak pokażesz nam jej pierwsze zdjęcia po narodzinach a one juz tuż tuż:)
 
Medio bardziej mały cwaniak..... :-):-);-)

anufifi z mojego doświadczenia mogę tylko napisać że temp, dobry i płodny śluz to nie wszystko :-) Niby wszystko jest na dobrej drodze , temp. pod koniec cyklu 37C a @ i tak przychodzi no ale mocno trzymam za Ciebie kciuki, tylko się nie nakręcaj.....;-)
 
Hej dziewczyny , jestem "starą" babyboomowiczka ale na tym wątku nową :) zaczełam grzebać w necie aby poczytać o planowaniu płci i trafiłam na opis metody jonasa - nie wiem czy tutaj to poruszałyscie - nie jestem w stanie prześledzić wątku, ale znalazłam darmowe wyliczenia na angielskiej stronie - na naszych polskich za to sie płaci...podaję wam linka i mam prośbę - zwłaszcza do mam które już mają dzieci - zobaczcie czy u was sie potweirdza płeć, co o tym myślicie?
Jonas Method Conception Calculator and Baby Gender Predictor
a jeśli chcecie trochę po polsku poczytać o metodzie to proponuje na google wpisać "metoda jonasa" ...
a wiecie co mnie jeszcze zaciekawiło - mój synuś urodził się w takim dniu jakbym miała owulację według wyliczeń tej metody - czyli ok 10 dni wcześniej niż owulacja wg własnych obserwacji i przewidywań...no i płeć też się zgadzała, jestem bardzo ciekawa jak to się u was potwierdzi, nie wiem co o tym myśleć...
 
Co do pierwszego synka żadna z tych dat nie pasuje do mnie,ale w tej ciązy wg terminu porodu z usg,w tej tabeli wychodzi mi córka, hehe i to doładnie w ten dzień; ale z tego co widziałam na czterech usg to będzie śliczny chłopczyk:) Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
a mi jak zwykle komputer sam generuje strony, ktore chce otworzyc i tej niestety nie otworzy, wiec może uda mi sie to sprawdzić w domku .... :tak::-D:tak:

Beatko, co do egzaminu to termin styczniowy :baffled: tylko jest mały problem, bo terminy są juz na po 20 stycznia, a ja mam ważne do 7.01 testy i musiałam pisać pismo do dyrektora o przyspieszenie egzaminu i w przyszłym tygodniu będę wiedziała co i jak.... :baffled:

a wogóle to się witam i życze miłego dnia .....:tak::-D:tak:

a dzisiaj jade na pierwsze zakupy do mieszkanka - po dywanik i pudełka na zabawki dla małego .....:tak:
 
reklama
Hej dziewczyny , jestem "starą" babyboomowiczka ale na tym wątku nową :) zaczełam grzebać w necie aby poczytać o planowaniu płci i trafiłam na opis metody jonasa - nie wiem czy tutaj to poruszałyscie - nie jestem w stanie prześledzić wątku, ale znalazłam darmowe wyliczenia na angielskiej stronie - na naszych polskich za to sie płaci...podaję wam linka i mam prośbę - zwłaszcza do mam które już mają dzieci - zobaczcie czy u was sie potweirdza płeć, co o tym myślicie?
Jonas Method Conception Calculator and Baby Gender Predictor
a jeśli chcecie trochę po polsku poczytać o metodzie to proponuje na google wpisać "metoda jonasa" ...
a wiecie co mnie jeszcze zaciekawiło - mój synuś urodził się w takim dniu jakbym miała owulację według wyliczeń tej metody - czyli ok 10 dni wcześniej niż owulacja wg własnych obserwacji i przewidywań...no i płeć też się zgadzała, jestem bardzo ciekawa jak to się u was potwierdzi, nie wiem co o tym myśleć...

A co sie wpisuje w te kratki? W pierwsze moją datę urodzenia i godzinę, strefe czasową u nas na +1 , a w tą drugą kratkę to jaką datę się wpisuje?
 
Do góry