reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

a czemu baldachim nie??bo pewnie duzo zarazkow osiada tak?? te linki co dalam to jest sklep w moim miescie a najlepsze jest to ze jak cos kupi sie od nich na llegro to nie mozna tego odebrac osobiscie...a w sklepie ceny sa duzo wyzsze niz te co maja na allegro...nie kumam tego zazwyczaj mozna odbierac osobiscie w innych sklepach...
 
reklama
tak dokladnie tam jest gdzie mowisz...a teraz zrobili drugi po drugiej str miasta na bielanach ktory jest bardzi blisko mnie...ja tez uwielbiam ten sklep szczegolnie ten jak sie na poznan jedzie bo tam wieksze promocje i wiekszy wybor i duuuuuuuuuzo wozkow:)
 
na żelu zgadza się lakier trzyma się dłużej i dobrze, mam klietnkę która tylko nakłada tips i 3 wartswy żelu, a sama maluje sobie zwykymi lakierami
jeśli pazurek jest dobrze zrobiony to można robić cały czas, ale mówią, że po roku przerwa wskazana:-)
co do kołyski ,śliczna ,a i wózek też mi się widzi:-)
 
ja znikam na chwilę, bo zaraz wpadnie gościu przedłużyć ubezpieczenia na mieszkanko, i muszę się troszku to ludzi upodobnić:-):-):-)i dokumenty przygotować:-):-)
buzia do później:-)
 
Czołgiem ... :-) ale piszecie... :szok:
jak ja dziś wytrzymam... :-p dobudzić dziś się nie mogę i spać mi się chce, a jeszcze do 16 tyyyle czasu :sorry2::baffled:
 
reklama
Do góry