reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Bena śliczny wózek, a ta karuzela aż wzrusza. Widzę komoda zaopatrzona, u mnie to ubranka poniewierają się w workach. Ja będę kupować (znaczy jest gratis do łóżeczka) gryka-pianka-kokos. Po tym co napisałaś sama nie wiem co myśleć o tym
 
reklama
bena super zakupy widze że już masz wszystko :) Śliczne mebelki i wózek super.

Z tymi materacami to mi dałyście do myślenia. Nie mam pojęcia który dobry :baffled: ???
I co teraz? lateksowy czy piankowy??
 
Ona_mika Patrzyłam przy wyborze na to Twoje łóżeczko ale doszłam do wniosku że gdybym miała kołyskę to i tak bym z niej b.mało korzystała. Na wózek też zwróciłam na początku uwagę, ale balam się brać taki (choć ma bardzo dobre wyposarzenie) bo moja szwagierka ma coś podobnego (firmy Abdor czy jakos tak) i strasznie źle mi się prowadziło sam wózek-ciężki i mało zwrotny. Wiele osob chwali sobie te wózki mimo ich wagi, ale postanowiliśmy z Piotrem że dołożymy trochę. Poza tym wolę mniej masywne wózki, w innym stylu.

Misia Wiem, wlasnie doszlam do wniosku że trzeba pójsc na jakiś kompromis, z czegoś zrezygnować. Ten wózeczek który wybrałaś bardzo mi przypadł do gustu, został jednym z moich faworytów :-)

Bena Pokoik śliczny, w karuzeli się zakochałam, jak widzę te ubranka w półeczce to aż wzdycham a wózek to Ci ukradnę :-p:-D Miej się na baczności :laugh2: Jesli chodzi o materacyk to jestem zdecydowana na gryczano-kokosowy, jakoś do tej pory czytałam wszędzie że najlepszy.

Ja już nie mam takiego mętliku z wózkami,uff.Miałam myśl by kupić jakiś tanszy wózek (ok500zł) z dużą gondolą, a po zimie kupić droższą, lekką spacerówkę bo czytałam że większość osob się przerzuca szybko z wózka wielofunkcyjnego na inny. Ale doszłam do wniosku że chcę być zadowolona z wózka od początku, a jak trzeba będzie to się kupi spacerówkę jakąś później.

No i tak. Wózeczki które brałam pod uwagę:
-Atlantic Baby Design
-Deltim Focus
-Habart Omega (4 kołowa wersja)
-Jedo Bartatina Clasic (nie widzę róznicy z Bartatina Free Line, jaka jest??)
-Mikado Ox-Ford

No i teraz wybieram już tylko między Bartatiną
&WÓZEK BARTATINA CLASIC JEDO 2008+WYS.DHL 0 Z (357348810) - Aukcje internetowe Allegro
a Ox-Fordem MIKADO - OX-FORD - NOWOŚĆ - SUPER CENA!!!!!! (357970341) - Aukcje internetowe Allegro
Nie ma wózka idealnego, a wydaje mi się że oba mnie zadowolą. Mają dobre opinie.
Tu jest porównanie dwóch wersji Ox-Forda:
Four-Three czy Comfort-Elastic? - OX-FORD - Mikado
Ja ciągle nie wiem (jęślibym brała Ox-Forda) na którą wersję się zdecydować. Rozum mówi 4kołowy, a jednak coś kusi do tych 3kół...
No i znaleźć muszę zestawy z fotelikiem.

Jeśli mi tylko znowu się coś nie odmieni :-D
 
Ja kupiłam ostatnio materac gryczano-kokosowy gdzie mata kokosowa łączona jest naturalnym lateksem. Był to najdroższy materac w sklepie dziecięcym, ale podobno najlepszy i ze wszystkimi atestami. I co najważniejsze ma pozytywną opinię instytutu matki i dziecka (i jeszcze państwowego zakładu higieny i centralnego ośrodka techniki medycznej). Więc mam nadzieję że będzie dobry.
 
Ona mika , misia dzieki;-) Evciiaa az sie zachlysnelam jak to czytalam hi,hi .
Wiecie co, ja tez czytam podzielone opinie i ludzie chwala sobie ten grykowo-kokosowy wiec chyba nie ma tego zlego.
Evciiaa w wyborze wozka nie pomoge bo ja od poczatku bylam zdecydowana na ten co mam:tak:
Galarecia pewnie ze jest dobry, ja jeszcze spytam w jakims sklepie, ciekawe co powiedza. Nie ma co sie zamartwiac:-pChyba wazne jeszcze jest to, zeby mial pokrowiec ktory mozna byloby wyprac - tak mysle.
 
Ona_mika Patrzyłam przy wyborze na to Twoje łóżeczko ale doszłam do wniosku że gdybym miała kołyskę to i tak bym z niej b.mało korzystała. Na wózek też zwróciłam na początku uwagę, ale balam się brać taki (choć ma bardzo dobre wyposarzenie) bo moja szwagierka ma coś podobnego (firmy Abdor czy jakos tak) i strasznie źle mi się prowadziło sam wózek-ciężki i mało zwrotny. Wiele osob chwali sobie te wózki mimo ich wagi, ale postanowiliśmy z Piotrem że dołożymy trochę. Poza tym wolę mniej masywne wózki, w innym stylu.

Misia Wiem, wlasnie doszlam do wniosku że trzeba pójsc na jakiś kompromis, z czegoś zrezygnować. Ten wózeczek który wybrałaś bardzo mi przypadł do gustu, został jednym z moich faworytów :-)

Bena Pokoik śliczny, w karuzeli się zakochałam, jak widzę te ubranka w półeczce to aż wzdycham a wózek to Ci ukradnę :-p:-D Miej się na baczności :laugh2: Jesli chodzi o materacyk to jestem zdecydowana na gryczano-kokosowy, jakoś do tej pory czytałam wszędzie że najlepszy.

Ja już nie mam takiego mętliku z wózkami,uff.Miałam myśl by kupić jakiś tanszy wózek (ok500zł) z dużą gondolą, a po zimie kupić droższą, lekką spacerówkę bo czytałam że większość osob się przerzuca szybko z wózka wielofunkcyjnego na inny. Ale doszłam do wniosku że chcę być zadowolona z wózka od początku, a jak trzeba będzie to się kupi spacerówkę jakąś później.

No i tak. Wózeczki które brałam pod uwagę:
-Atlantic Baby Design
-Deltim Focus
-Habart Omega (4 kołowa wersja)
-Jedo Bartatina Clasic (nie widzę róznicy z Bartatina Free Line, jaka jest??)
-Mikado Ox-Ford

No i teraz wybieram już tylko między Bartatiną
&WÓZEK BARTATINA CLASIC JEDO 2008+WYS.DHL 0 Z (357348810) - Aukcje internetowe Allegro
a Ox-Fordem MIKADO - OX-FORD - NOWOŚĆ - SUPER CENA!!!!!! (357970341) - Aukcje internetowe Allegro
Nie ma wózka idealnego, a wydaje mi się że oba mnie zadowolą. Mają dobre opinie.
Tu jest porównanie dwóch wersji Ox-Forda:
Four-Three czy Comfort-Elastic? - OX-FORD - Mikado
Ja ciągle nie wiem (jęślibym brała Ox-Forda) na którą wersję się zdecydować. Rozum mówi 4kołowy, a jednak coś kusi do tych 3kół...
No i znaleźć muszę zestawy z fotelikiem.

Jeśli mi tylko znowu się coś nie odmieni :-D

Nie wiem jak to się stało że dwa razy tego posta wkleiłam, sorry.
 
Ona mika ja sobie upatrzylam tez podobny zestaw poscieli( w tym jest tez poduszka,kolderka,baldachim i to na szczebelki) :-)przescieradla kupie dwa albo trzy z froty i dwa komplety poscieli.A mam do was pytanko... kupujecie stojak do wanienki?
 
Evciu właśnie moja mama powiedziała kołyska i koniec, ze ona nie pozwoli dziecka w wózku usypiać (wiele znajomych tak robi) i żeby nie nosić na rekach to kołyska. Tam są blokady że może służyć za normalne łóżeczko.
A co do wózka to najlepiej na żywo sprawdzić, ten co ja chcę kupić jest rewelacyjny na około 20 oglądanych, przebija wszystkie, tylko że u mnie kosztuje 535zł a nie tak jak w internecie 700zł
Bena ja to spać nie mogłam i musiałam wyszukać najtańszą pościel bo znowu by mi się po nocach śniła. Ważne jest żeby ochraniacz był długi na wszystkie szczebelki, żeby większe dziecko sobie nogi np nie wkręciło w szczebelki aż wynalazłam zestaw za 150zł. Prześcieradło to tak jak ty dokupię ze 2, razem będą 3, no i pościel zastępczą jakby ta sie prała. Ja kupuję zwykłą wanienkę, myślę ze taka mi starczy
 
reklama
Bena to zabawne u nas też taka pościel jest, widać na całym świecie to samo zobacz:
Pościel - Baby raj
Pościel jest prześliczna, to ten krótszy ochraniacz, spróbuj poszukać dłuższe go, własnie dlatego nie mogłam spać :p taka już jestem ze przeżywam
 
Do góry