reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
orchidea ja ci dam 4 :szok::szok::szok: ja bym do wariatkowa chyba pojechala hehe
agnieszka a czemu ich pokoj dostalas> przemeblowanie
carla teraz jak na targu,trzeba z kawa czytac hehheee

ja bede was ogladac jutro bo padam,dobranoc
 
dostałam ich pokoj bo oni chcą spać a ja jutro mam wolne wiec serfuje po necie....katerinka dzieki za zaproszonko na NK'''jeszcze ktos mnie zaprosił ale nie wiem kto to...gosia jakaś kto to?????????????hmm
 
Jejku nie bylo mnie godzine,moze troche dluzej, a tu tyle czytania :) chyba wracaja stare dobre czasy :D
Fikusek Ty zwariowalas z tym pisaniem na forum? Ja tu jestem ponad rok i mam duuuuuuuuuzo mniej postow od Ciebie, a Ty przeciez od czerwca :)
Agnieszka to jaaaaa :) Gosia i Nikos :) na zdjeciu profilowym tutaj wygladasz na 18 i pisze to nie zeby Ci zrobic przyjemnosc, a dlatego ze tak uwazam :p jak sie trzymasz?
Ja chce miec jeszcze jedno dziecko ....... tylko prosze mi tu z kulami itp nie wyskakiwac, bedzie tylko jedno jeszcze !! hehe
Tez ide spac, bo jutro musze nadrobic pracy i w sobote i niedziele bede jezdzic po cmentarzach :) Dobranoc
 
hej laseczki:)
mloda no ja pisze tu sporo jak juz mam czas usiasc:)


u nas nocka nie ciekawa,maly co chwile sie budzil..... chyba to wina zeba....no coz trzeba przetrwac to i juz:)
 
reklama
Adka szczerze mowiac myslalam, ze juz Cie mam w znajomych :-D dziekuje ;)
Agnieszka ile Twoi synowie maja lat? Ten przy drzewie to juz nie synus tylko dorosly syn widac :)
Fikusek faktycznie moze zabki ida, ale chwile i przestanie bolec :) trzymam kciuki
A ja sie niedawno obudzilam hehe Jezu jak ja nienawidze tak pozno wstawac, ale w sumie od 7 tak niby spalam, ale wszystko slyszalam co sie dzialo :) teraz za to glowa mnie boli i jakos dziwnie sie czuje :/ Wczoraj kupilam gazete Mamo to ja jest w niej napisane, ze po 12 miesiacu zycia mozna dawac dziecku kakao :eek: zdziwilam sie, bo nie pamietam, zeby np moja bratanica tak szybko kakao pila .... wiadomo, ze ono uczula przeciez ..... chce dzis sprobowac, raz kozie smierc ;) zobaczymy czy Nikosiowi w ogole zasmakuje :) zaraz znowu siadam do pracy, mam nadzieje, ze wszystko skoncze do wieczora i bede miala spokoj :)
Milego dnia!
 
Do góry