reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Ostatnio dodane przez Kasia1994

  1. K

    Badanie przesiewowe noworodka wynik na pograniczu

    Czy ktoś z Was dostał list z bibułka do powtórki badania przesiewowego z informacją o wyniku na pograniczu? Jak to się u Was skończyło?
  2. K

    Majowe mamy 2023

    A zdążyli wcześniej Ci podać steryd na płuca?
  3. K

    Medela Swing Flex czy Solo

    Rozglądam się za laktatorem. Na prowadzenie wysunęły mi się Medela Swing Flex i Solo. Czy ktoś użytkował jeden i/ lub drugi i może coś powiedzieć na ich temat? A może jakiś inny jeszcze podpowiedzieć?
  4. K

    Jaka niania i monitor oddechu?

    Jak ten xbillitz Kinder się sprawdza? Ja bym wolała coś z monitorem, żeby zostawiając dziecko z kimś np. dziadkowie nie musieć telefonów konfigurować itp.
  5. K

    Jaka niania i monitor oddechu?

    A miał ktoś nianię Neno Vera?
  6. K

    Czy wykorzystać urlop płatny

    Ten przepis od 2022 się zmienił. Wcześniej rekalkulacja podstawy zasiłku była po 3 mc przepracowanych, teraz już po 1 mc.
  7. K

    Majowe mamy 2023

    u mnie w mieście to nie działa nie ma placówek LuxMed tylko są współpracujące i ani przez portal ani aplikację nie mogę się umówić.
  8. K

    Majowe mamy 2023

    Ja też mam LuxMed i z ulotek, które otrzymywaliśmy w pracy wynika, że obejmuje to co na zdjęciu. Prenatalne w tym układzie nie wchodzi w rachubę, tak jak ja to rozumiem. Z drugiej stronu tu TSH np. też nie ma w prowadzeniu ciąży, ale gdzieś indziej mam, że przysługuje i nie było problemu.
  9. K

    Majowe mamy 2023

    mnie Vianek i Sylveco też zapychają. Sprawdziły się Soraya Plante i Lirene Natura. Ale pewnie u Ciebie też będzie ciężko z dostępnością ich.
  10. K

    Majowe mamy 2023

    dokładnie to samo u mnie 🤣🤣🤣
  11. K

    Majowe mamy 2023

    Mam tak samo rano po nocy płaski. W dzień pęcznieje. Szczególnie po obiedzie, bo to najkonkretniejszy posiłek.
  12. K

    Majowe mamy 2023

    Mam tak samo rano po nocy płaski w dzień pęcznieje. Szczególnie po obiedzie. bo to najkonkretniejszy posiłek w moim przypadku.
  13. K

    Majowe mamy 2023

    Będę wdzięczna :)
Do góry