reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

Biola to w takim razie udanego zakupu zycze :)
Ja poki co musze ubranka kupic,wyprawke dla siebie do szpitala i cos pewnie jeszcze wyjdzie w czasie.
 
reklama
a co tu taka cisza...Przepraszam,że naruszam tak delikatny temat,ale powiedzcie mi jak u Was z chęciami do wieczornych igraszek???bo ja zwykle niemalże nimfomanka teraz najzwyczajniej nie mam ochoty:(((
 
Ja ochotę to mam,ale tak zaraz po kąpieli,wczesnym wieczorem:-DJak tylko siądę przed tv,moment i zasypiam:zawstydzona/y:A wcześniej nie możemy bo Radek jeszcze lata:sorry:Ogólnie mam częściej ochotę niż do czegokolwiek dochodzi:sorry:No i kondycja nie ta:zawstydzona/y:Brzuch mi ciąży,plecy bolą i nie dam sobą tak wywijać jak wcześniej:-D:-D
Suma sumarum,ochotę mam często ale figle są jakiś raz w tygodniu only:sorry:
 
reklama
No widzisz-a ja już mam wyrzuty sumienia,że wcześniej tak sobie folgowaliśmy a teraz jak już się do czegoś zabiorę,to dłuuuuugo mi schodzi:(
Jeszcze trochę to mi J sie pusci gdzieś na boku;)))))))))))))))))))))))))))))))
 
Do góry