reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

nie kupiłam nic nadzwyczajnego, jakieś koszulki na wyjazd (bo w tym mi najwygodniej i zajmują mało miejsca w walizce), sukienkę na ramiączka tak żeby "na szybko" założyć na kostium, do tego klapki, spodenki jeansowe - wszystko przecenione:-p Koszulki były nawet po 9zł:-D takie zakupy lubię najbardziej:-D

Nie orientuję się za bardzo w tarasach, bo rzadko tam jestem ale na ich stronie na pewno jest spis sklepów:tak:
 
reklama
To poprawiłaś sobie humor jednym słowem. :) Ja mam doła jakoś ostatnio i ciągle jestem z kiepskawym humorze.
Sprawdziłam i nie ma. Skocze na Wileńską - ode mnie bliżej niż Arkadia. Patrzyłam że teraz tam spore przeceny a na stronie obejrzałam, że są fajne ubrania dla chłopców :) Jeśli coś jeszcze zostało.
 
Kasiu - przydałby sie. Ja tak naprawdę to od 3 lat nie byłam na porządnym urlopie. Razem z mężem nie byliśmy. Jak nie ciąża i złe samopoczucie na początku, potem to juz wcale, potem dzieci małe i rózne perypetie. Teraz ja zmieniam prace i nie mam urlopu, mąz ma urlop na siedzenie z nimi by jak najdłuzej ich nie posyłać do przedszkola i tak w kółko. Planuję w styczni może coś, ale czy to sie uda to nei wiem. Musimy gdzies pojechać bo napawdę moja psychika siadzie.
 
Ja ostatnio namawiam mojego żebyśmy pojechali gdzieś tylko we dwoje - chyba już do tego dojrzałam. Odkąd urodziły się dziewczynki jeszcze ich nie zostawiałam samych na noc. Ale teraz są już większe, jedzą normalne posiłki, łatwiej je zabawić - choć z drugiej strony moja Lena to taki przytulak. Tylko czyha na mnie żeby się móc poprzytulać :)
Mi wystarczy nawet weekend - ale nie wiem kiedy to będzie możliwe. Jak zacznę szkołę to co drugi weekend będę musiała być na zajęciach.
Jak jeszcze nie było dzieci to mieliśmy super wypad na weekend do Rzymu. Zarezerwowaliśmy tanie bilety i motel. Marzę żeby to jeszcze raz powtórzyć np w Paryżu:tak:
 
Gastone wszystkiego najlepszego dla Twoich dziewczynek z okazji roczku

Yenefer podziwiam ja już maluchy zostawiałam kilka razy na noc z rodzicami i nawet na 4 noce
 
Dzieki za zyczonka:-)))

Ech wakacje, pomazyc.. Ja nawet na 15 minut nie mam komu podrzucic mOich pisklakow a co dopiero weekend czy wakacje:-(
Tak mi sie zycie ulozylo, trudno_Odbije sobie jak dzieci dorosna chyba ze bede juz w zakladzie zamknietym:-D
 
reklama
gastone spóźnione ale szczere życzenia dla Twoich księżniczek i małego mężczyzny:-D

Ja narazie drugi rok mam ten luksus,że dziewczyny są w Polsce na wakacjach,no ale maluchy zostają z nami...Może za dwa lata???Albo babcie ściągnę do siebie i wybiorę się gdzieś na Majorkę tylko z M???Achhh,marzenia...

Coś mnie chyba przewiało,strasznie boli mnie prawa ręka,bark i kręgosłup,w nocy maścią się nasmarowałam,bo spac nie mogłam...

Zaraz M wraca z pracy...A mi się nic nie chce...Ale mam posprzątane,obiad gotowy...najważniejsze;-)Pozdrawiam!
 
Do góry