reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Ciąża bliźniacza

Sylwina, poprostu trzymam kciuki za slusznosc ktorejkolwiek z decyzji, pamietaj ze jestesmy tu zawsze i nieoceniamy tylko naprawde bardzo bardzo wspieramy sie wzajemnie.
sciskam
 
reklama
Witajcie

Sylwina
- Kochana, czasem jest tak że kiedy już sytuacja jest naprawde beznadziejna pojawia się światełko nadzieji i tego światełka Ci życze..trzymam kciuki!!

Monia- oj... a tak myślałam o Tobie ostatnio...a Ty nam do szpitala wybywasz...:-(


Milenko- ja często wracam i czytam posty Twoje, Karoli i Rabbit :-) jak to było u was pod koniec cąży..
mi dzis jest bardzo nie dobrze...ale moja Laura od rana wymiotuje...albo przesyt słodyczy albo wirus...niestety nie mam wpływu na teściów,odbierają ją z przedszkola co dzień i co dzień tona słodkiego już w samochodzie się zaczyna konsumpcja ;-(((((
 
Sylwia!Będzie dobrze musisz myśleć pozytywnie wiem,że jest Ci ciężko, każdej z nas by było...nawet sobie nie umiem wyobrazić co czujesz.
Życzę Ci dużo siły i wytrwałości!
 
Sylwina: ja rowniez zycze Ci bardzo duzo sily,i podjecia slusznej dla Was decyzji. jestem praktycznie na tym samym etapie ciazy co Ty i naprawde nie potrafie sobie wyobrazic co czujesz..

Dziewczyny powiedzcie prosze kiedy wasze dzieciatka daly o sobie znac ,chodzi mi o pierwsze ruchy :), czy w ciazy blizniaczej pojawiaja sie one szybciej ? bo tak sie od wczoraj wieczora nad tym jakos glowie.. hih

23listopada wybieram sie na usg genetyczne, mam nadzieje ze maluchy nie beda za bardzo buszowac,i dadz pani doktor zrobic swoje ;)
 
Ostatnia edycja:
Z Kacprem pierwsze ruchy poczułam w 18t2d a z dziewczynkami w 15t3d.
Ogólnie mój mąż i teściowa powinni już być a mój mąż teraz do mnie napisał sms'a " nie wiem o której będziemy stoimy w korku "
 
MoniaN- 3maj się, na pewno będziesz pod dobrą opieką!
Sylwina- będę za Ciebie trzymać kciuki. Oby ten profesor pomógł Wam w podjęciu słusznej decyzji. Nie wyobrażam sobie jak musi być Wam teraz ciężko, ale mam nadzieję, że wszystko się jeszcze jakoś u Ciebie ułoży!
Kurde, straszycie mnie dziewczyny- u mnei zbliża się 34 tydzień. Boję się, że też szybciej mogą mnie zabrać do szpitala. Teraz wizyta dopiero w środę a dziś od rana coś mnie kłuje jak na okres. Niby teraz przestało, ale już dawno nie czułam takich ucisków...
 
reklama
to raczej jeszcze sobie troszke bede musiala poczekac :) ,a myslalam ze moze..niedlugo ;)
jej dziewczyny zazdroszcze Wam i Gratuluje ze juz macie praktycznie za soba caly okres ciazy,i ze juz niedlugo zobaczycie Swoje wyczekiwane ukochane malenstwa :)... a przede mna jeszcze tyle czasu .
 
Do góry