reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Nasze spotkania

Ze względu na przymusową obecność w Lublinie 5 marca jak która ma chęć i ochotę to się gdzieś na Czechowie spotkać możemy.:tak:

Wizytę mam na 17:10 więc tak ok. 15-ej lub jeśli nie będę miała w sobotę szkoły to przenocuję w LBN.

Ja w tych godzinach to musialabym isc z Jula a to niezbyt dobry pomysl:-D:-D:-D:-Dale na razie nie mówie nie, może zobacze jakie będa warunki atmosferyczne:happy:
 
reklama
Witajcie (Martus pozwoliłam sobie zamieścić to ogłoszenie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:)

Piszę oo Was w sprawie organizacji spotkania mam i nie tylko:-pz baby boom
Miejsca\e jeszcze nie jest znane , ale chciałabysmy orientacyjnie zapytać się ile mam byłoby zainteresowanych takim spotkaniem???

Zapraszamy przyszłe i obecne mamy, dzieciaczki również
BabyBoom zorganizuje nam miejsce spotkania, ale musimy wiedzieć ile mam i dzieci będzie...
szczególy u Marty i tutaj..
https://www.babyboom.pl/forum/lublin-f203/forumowe-informacje-i-ogloszenia-34168/

Chetne mamuski proszę wpisujcie się ponizej.....
:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry