reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

Do wątku ogólnego mają dostęp wszyscy z zewnątrz. Na wątku zamkniętym mamy tylko zaufane osoby, możemy się tam podzielic bardziej osobistymi sprawami i zdjęciami nie bojąc się, że zostaną potem wykorzystane przez niepowołane osoby. Wiadomo internet to internet i zawsze może trafic sie jakiś trol :-)
A ja z niecierpliwością czekam na dostawę mebli i już będzie można to wszystko zbierać do kupy. Dobrze, że już końcówka, spokojnie będę mogła zabrać się za kompletowanie wyprawki. Jeszcze nic nie mam poza jedną parą skarpetek dla małej ;-)
 
reklama
koniczynko śliczny brzusio! pozazdroszczę go :zawstydzona/y:

jsorbek zamiast się cieszyć że od razu ci tyle spadło w dół kg, to jeszcze narzekasz hihi :-D

mamoB tak jak napisała koniczynka o zamkniętym, otwarty dla wszystkich, a zamknięty dla "zaufanych" :tak:



---------
moje dzieciaki niby zdrowe,ale Dominiśke dalej kaszle :dry:
to już ponad tydzień jak ją kaszle :baffled:
 
cześć dziewczyny
nas też kaszel wciąż męczy i mnie i Julcie:baffled:
dzisiaj byłam na pobieraniu krwi na badanie i normalnie nie wiem co mi ta babka zrobiła, bo teraz mnie tak boli obok tego ukłucia, a nawet siniaka nie mam, jeszcze mnie nigdy tak nie bolało:/
a wogóle coś mi dziś ta krew nie chciała lecieć do tej strzykawki:/
a potem byłam w mięsnym sklepie i musiałam stać w długiej kolejce i myślałam, że tam zwymiotuje:/
generalnie dziś się czuję w miarę, oby tak do końca dnia zostało...
zaraz będę dzwonić się umówić na wizytę na przyszły tydzień...już się nie mogę doczekać, żeby zobaczyć maleństwo
 
galazka pewnie ci się źle wbiła :-:)wściekła/y: a co do tego kaszlu to wiesz? moja Dominiśka kaszle już ponad tydzień i też jej nie chce minąć :szok: nic innego się jej nie dzieje tylko ten dziwny kaszel :szok:
 
witam !!!!

ale cisza... a ja dzisiaj lekko zabiegana. AAAAA to już wiem o co chodzi, myślałam, że któraś z Was miała jakieś problemy i stąd prywatny wątek :)
Dziewczyny a może to kaszel od grzejników?? W sumie głupi sezon grzewczy. Druga sprawa, że mnie pare lat temu po zapaleniu krtani, jak kaszlałam długo, lekarz zalecił jakiś probiotyk, żeby odbudować florę bakteryjną i pomogło. Może dicoflor ?? nie zaszkodzi na pewno :)
 
moja już mam mega mocny kaszel i się już wszystko odrywa :tak: tak więc zbliżamy się do końca przeziębienia :tak:
na wszelki wypadek zabrałam ją wczoraj do lekarza i powiedział właśnie, że bardzo ładnie wyleczona i ten kaszel to już końcówka choroby i dobrze że ją oklepuje bo nie poszło na płuca ani oskrzela :-)
i pozwolił nawet na 10-15minutowe spacery wychodzić :tak:
 
witam,

mika zakładaj prywatną praktykę, bo dobrze sobie radzisz ;) u nas dzisiaj zapowiadają silny wiatr i tak spoglądam przez okno i widzę, że się nie mylili. Młody przywędrował do nas w nocy, ale czułam, że tak będzie, bo go mąż wystraszył jak już zasnął wieczorem. Moje 33 letnie dziecko bawiło się czujnikiem czadu. Robił to nad moim uchem, więc poza snem Bartka i ono na nim ucierpiało. Echhh. Mały nie dał się uspokoić w nocy i zaprowadzić do siebie, a jak już leżał z nami to mówił, że nie ma czasu i musi spać (czyt. jest już późno i musi spać). Dobre rozumowanie, ale czy musiał gadać o tym godzinę :dry:
 
My też z Julią mamy taki kaszel, że nam się odrywa, ale mógłby się już skończyć...
mamBartuli widzę, że twój synek to nocny gaduła;-)
moja też się w nocy obudziła, a że śpi teraz ze mną to się nie musiała przenosić za to jak mnie rozbudziła to zasnąć nie mogłam:dry:
 
u nas też wiucha wiatr ;-)

musze dziś jechać do gina i kupić prezent dla 4latka, bo jutro idziemy na urodziny :tak: do Dąbrowy górniczej ;-)
 
reklama
Do góry