reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

Doti - jestem pod wrazeniem:-):-):-)Takie domowe sposoby na urode to jest to! Przyznam sie ze wstydem ze nie slyszalam o cukrze domowej roboty:zawstydzona/y:..ja chyba wole wosk w pistolecie i stripy - wygodniej:sorry:
 
reklama
Podaję przepis na pastę cukrowa do depilacji. Sposób powszechnie stosowany ponoć w krajach arabskich z powodzeniem. Ja wypróbowałam raz, udało się i faktycznie długo włosy nie odrastały i nie było kropek jak po depilatorze. Jest z tym trochę zabawy i łatwo to niestety spalić. Ale jak się uda to warto sobie zarezerwować sporo czasu i do dzieła.

Pasta cukrowa:
pół szklanki cukru
pół szklanki wody
sok z pół cytryny

Gotować aż nabierze koloru słomkowego, uwaga żeby nie było za ciemne (jak ma kolor brązowy to już za późno). Przelać do naczynia, wystudzić. Nakładać na łyżeczkę, ugniatać w dłoniach aż ma kolor jasnożółty i jest miękkie (to długo trwa, jakieś 10 minut). Taką kulką usuwać włosy. Przykleić do ciała z włosem i odrywać. Jak się zrobi za miękkie to zrobić nową kulkę. Skórę można posypać talkiem żeby się pasta nie przyklejała do skóy ale do włosów.
Nie boli tak strasznie :-)

widziałam coś takiego na filmie Karmel :tak: akcja rozgrywała się chyba w Libanie
 
Doti jak ty robisz tą pastę bo ja próbowałam i mi nie wyszło strasznie się to kleiło a nawet jak zostawiłam do zastygnięcia na całą noc to trochę stwardniało ale jak zaczęłam ugniatałam to w rekach to znowu zrobiła się płynna klejąca maź ...:angry:
 
Luandzia, to troszeczkę za krótko to miałaś. Jeśli jeszcze masz tą pastę to możesz spróbować jeszcze chwilkę podgrzać. To właśnie jest główny problem: żeby znaleźć odpowiedni moment...
 
hrudzia wiem że to było juz na pewno ale co zrobic zeby poprawic wygląd biustu
jakieś cwiczenia moze tajne triki bo iwdziałam że masz super biust i mam nadzieje ze to nie efekt super bielizny
ja na razie stosuje balsam lirene z kompleksem wyszczuplającym z noni i masło kakaowe do całości ale to raczej mało na cyce
 
hrudzia wiem że to było juz na pewno ale co zrobic zeby poprawic wygląd biustu
jakieś cwiczenia moze tajne triki bo iwdziałam że masz super biust i mam nadzieje ze to nie efekt super bielizny
ja na razie stosuje balsam lirene z kompleksem wyszczuplającym z noni i masło kakaowe do całości ale to raczej mało na cyce
To efekt bielizny i...poStasiowy. Po niedlugim karmieniu biust mi 'urosl' dwa numery ale nie obwisl:szok::-).
Przyznam ze nie znam skutecznych preparatow na poprawe struktury biustu. Ale masaze ( i te mezowe;-):-D) pomoga jak i naprzemienny prysznic.
Dobry krem nawilzajacy do ciala nigdy nie zaszkodzi:-)
 
reklama
Do góry