reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze brzuszki i kilogramy

reklama
a ja właśnie jestem na półmetku bombonierki, mmmmmmm pyszotka, mała tez sie cieszy bo lubi jak mamusia słodycze wcina :)
:-D:-D mój M ma jutro imieniny i nie wiedziałam co mu kupić, poszłam do sklepu i kupiłam... prasie mleczko :-D:-D bo przynajmniej ja też skorzystam:-D:-D
a mój M pewnie jak co roku zapomniał ze ma jutro imieniny ;-)
Martina właśnie Ci usuwam przebarwienia, już mi się Aga znudziła;-) I tak na zmianę:-)
już ci się znudziłam? :-D:-D
hmmm, u mnie z tą ręka to chyba test nie wyjdzie bo brzuch jest cały czas nisko (choć i tak wyżej niz np. 2 tyg temu)
Śmiać mi się chciało jak popatrzyłam na zdjęcia z 10 tyg. kiedy owszem, miałam już brzuszek, ale wydawało mi się, że jest już taaaki duży ;-)
:-D:-D:-D też teraz się z tego śmieję, że 2 i 3 miesiąc ciązy to było największy wypychanie brzucha do brzodu- żeby tylko było cokolwiek widać :-D:-D

Nikita-fotka w albumiku chodz cyca nie widac:-)

no fakt cyca nie widać :-D:-D ale jeśli faktycznie ma cała dłoń- 5 palców na płasko być, to jeszcze do końca ci nie opadł.
P.S u mnie może ze 2 palce wejdą:-D tak wysoko jest ten brzucho!!
 
aga-ale ja mam cyca naprawde:-) he he troche tam go jest:-)

a brzuch moze i wcale nie opsac to nie regula,tak samo czop tez moze nie odejsc
 
proszę :-) jeden i drugi :-D
 

Załączniki

  • DSC02956..JPG
    DSC02956..JPG
    22,2 KB · Wyświetleń: 63
  • DSC02957..JPG
    DSC02957..JPG
    22,1 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Do góry