reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kącik dla naszych Szcześć

najlepsza kuchnia bedzie jak wezmiesz jakiegos pana co robi na zamowienia i powymyslasz mu ze slabo bedzie i bedziesz miala niepowtarzalna sliczna wedlug swojego projektu kuchnie :)

w tym problem Kasiu ze do Polski predko nie pojade, a meble potrzebne nam jak najszybciej, bede zmuszona zaufac temu co widze na internecie. Jezeli nie bede pewna to zamowie tutaj ale to sa o wiele wieksze koszta wiec z ciekawosci chcialam zobaczyc Polskie oferty. ;-)
 
reklama
w tym problem Kasiu ze do Polski predko nie pojade, a meble potrzebne nam jak najszybciej, bede zmuszona zaufac temu co widze na internecie. Jezeli nie bede pewna to zamowie tutaj ale to sa o wiele wieksze koszta wiec z ciekawosci chcialam zobaczyc Polskie oferty. ;-)

a to ty w polscie chcesz kuchnie zrobic tak rozumiem ?
 
Klaudzia ja ci moge z czystym sercem polecic firme ktora mi robila kuchnie. Juz drugi raz w sumie u nich kupowalam. Pierwszym razem jeszcze jak mieszkalam w Polsce, a teraz niedawno montowali mi kuchnie w Norwegii. Uparlam sie ze tylko ich chce i musieli przyjechac az z poludnia Polski do Norwegii :o) Ale warto bylo. Ja mam kuchnie zrobiona na wysoki polysk, lakierowana. Wszystkie zawiasy i szuflady mam typu BLUM, czyli te samodociagajace i nietrzaskajace. Nie sa tanie, ale sa rewelacyjne. Sprzet tez u nich kupowalam. Firma nazywa sie MEBLOMAR i sa z Oswiecimia, ale wiem ze w Polsce montuja kuchnie po calym kraju.
Wklejam kilka zdjec z mojej kuchni, sama sobie ja wymyslilam, o plytkach na sciane nie musialam myslec, bo od nich tez zamowilam te boki ze swiatelkami.
 

Załączniki

  • DSC02786 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    DSC02786 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 119
  • DSC02787 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    DSC02787 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 114
  • DSC02788 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    DSC02788 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 109
  • DSC02792 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    DSC02792 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 107
  • DSC02794 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    DSC02794 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 102
  • DSC02830 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    DSC02830 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 100
  • DSC02833 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    DSC02833 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 99
  • DSC02832 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    DSC02832 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 100
  • DSC02835 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    DSC02835 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 104
Kingula piękna ta Twoja kuchnia. A jaka czyściutka! Ty jej w ogóle używasz? :-)
zazdroszczę, badzo mi sie podoba.
A dużo Cię kosztowała?
 
a to ty w polscie chcesz kuchnie zrobic tak rozumiem ?

Nie tutaj w Anglii i w tym jest problem hehe ;-) Ale dzis chyba znalazlam firme na ktora sie zdecyduje i jest tutaj w Anglii a moj tata ma u nich duze znizki wiec moze nie wyjdzie tak drogo... ;-)

Klaudzia ja ci moge z czystym sercem polecic firme ktora mi robila kuchnie. Juz drugi raz w sumie u nich kupowalam. Pierwszym razem jeszcze jak mieszkalam w Polsce, a teraz niedawno montowali mi kuchnie w Norwegii. Uparlam sie ze tylko ich chce i musieli przyjechac az z poludnia Polski do Norwegii :o) Ale warto bylo. Ja mam kuchnie zrobiona na wysoki polysk, lakierowana. Wszystkie zawiasy i szuflady mam typu BLUM, czyli te samodociagajace i nietrzaskajace. Nie sa tanie, ale sa rewelacyjne. Sprzet tez u nich kupowalam. Firma nazywa sie MEBLOMAR i sa z Oswiecimia, ale wiem ze w Polsce montuja kuchnie po calym kraju.
Wklejam kilka zdjec z mojej kuchni, sama sobie ja wymyslilam, o plytkach na sciane nie musialam myslec, bo od nich tez zamowilam te boki ze swiatelkami.

Kingula piękna ta Twoja kuchnia. A jaka czyściutka! Ty jej w ogóle używasz? :-)
zazdroszczę, badzo mi sie podoba.
A dużo Cię kosztowała?

Kingula masz CUDOWNA kuchnie. Naprawde bardzo mi sie podoba i chetnie skusilabym sie na cos takiego ale koszta takiej kuchni napewno przerastaja nasz budżet. No i high gloss nie dla mnie hehe za duzo sprzatania, na matowych nie widac tak ;-)ale naprawde jestem ZACHWYCONA twoja kuchnia :tak::tak::tak:
 
No tak dziewczyny, kuchnia nie byla tania, ze sprzetem zaplacilam jakies 50000zl. plus 7000zl za transport. A co do utrzymannia jej w czystosci to jestem sama zaskoczona ze nie widac po niej ze jest brudna. Na lakierowanch frontach nie widac odciskow palcow w przeciwienstwie do szkla. A ja nie przepadam za sprzataniem, wiec chyba bym oszalala gdybym musiala gonic za szmatka i ja polerowac, to wogole by nie zdalo roli u mnie. Mam jedna szafe w sypialni z czarnego szkla i powiedzialam ze juz nigdy szkla nie kupie, kurz na nirj widac i odciski palcow - szkla nie polecam.

 
No tak dziewczyny, kuchnia nie byla tania, ze sprzetem zaplacilam jakies 50000zl. plus 7000zl za transport. A co do utrzymannia jej w czystosci to jestem sama zaskoczona ze nie widac po niej ze jest brudna. Na lakierowanch frontach nie widac odciskow palcow w przeciwienstwie do szkla. A ja nie przepadam za sprzataniem, wiec chyba bym oszalala gdybym musiala gonic za szmatka i ja polerowac, to wogole by nie zdalo roli u mnie. Mam jedna szafe w sypialni z czarnego szkla i powiedzialam ze juz nigdy szkla nie kupie, kurz na nirj widac i odciski palcow - szkla nie polecam.
to kupę kasy wydałaś na tą kuchnię :szok:
a Wy tam na stałe zostajecie???
i wiesz... co do szmatki... to musisz poczekać aż dzidzia zacznie chodzić....:-D
wtedy napewno będziesz biegała za szmatką... :-p:sorry: wiadomo jak to z małymi dziećmi....;-)
 
Ka.M.cia my na stale mieszkamy w Norwegii i nie wyobrazam sobie mieszkac juz w Polsce. Probowaismy... ale za bardzo sie przywiazalismy do znajaomych i przyjaciol z Norwegii a co przede wszystkim to do tutejszego stylu zycia. Wydaje mi sie ze ludzie zyja duzo spokojniej, mniej stresu i gonitwy, bardziej zgodnie z natura :o)
A co do gonienia i sprzatania po naszych pociechach to chyba sie wszystkie o tym przekonamy za niedlugo jak to jest miec dziecko, (przynajmniej te dziewczyny co beda miec te pierwsze). Jakos mnie to nie przeraza, wydaje sie byc rzecza naturalna ze dzieci brudza i balagania.

 
reklama
to wiadomo ze każde dzieci rudza... ale ja Ci podkreśliłam bo mówisz że nie zniesiesz biegania ze szmatką:-D
ja nie wiem czy mogłabym się przywiązać do IE...
jakoś mi tu czasem ciężko...
moe jakbym trafiała na lepszych ludzi dookoła....
 
Do góry