reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla rocznego dziecka

Youtube na tym polu nie jest już wiarygodny. Za dużo sponsorowania, lokowania produktów.
Najbardziej w poznawaniu opinii pomaga mi allegro.
 
reklama
Kupiłam, bo była polecana i ogólnie mam do niej sentyment. Ale mojemu synowi spodobał się jedynie niebieski przycisk na pianinku. Niczego innego więcej nie dotyka, nic więcej go z niej nie interesuje 🤦‍♀️
moje dzieci lubiły arkę. Niestety sprzedałam. A dopiero teraz by z niej skorzystały. Z tych wierszyków. Moim zdaniem to zaczęła dla ok 2 letniego dziecka, a nawet większego. Patrzę jednak na nią z perspektywy czasu
 
moje dzieci lubiły arkę. Niestety sprzedałam. A dopiero teraz by z niej skorzystały. Z tych wierszyków. Moim zdaniem to zaczęła dla ok 2 letniego dziecka, a nawet większego. Patrzę jednak na nią z perspektywy czasu
Ale w niej nie ma wierszyków 🤔 są odgłosy zwierząt, odgłos płynięcia, melodie.
 
Po Naciśnięciu każdego ze zwierzątek usłyszymy o nim krótki wierszyk:

Konik: sprytny konik w głos się śmieje i tam biegnie gdzie wiatr wieje. Gna po lasach, łąkach polach, może ziemie też zaorać.
Prosiaczek: W miejsce nosa dziurki dwie. Jest szczęśliwy gdy coś je, brzuszek zawsze upaćkany to prosiaczek nasz kochany.
Owieczka: Futerko bielutkie ma nasza owieczka. Wełna się układa w malutkie kółeczka i gdyby trawa miała kolor niebieski owieczki wyglądały by jak chmureczki.
Krówka: krowa dziś ma ważną sprawę, cały dzień przeżuwa trawę, gdzieś na łące niedaleko. Dzięki krówkom mamy mleko.
Kogut: Kogut umie wszystkich budzić krowy, konie, owce, ludzi. Czy jest słońce czy wiatr wieje kukuryku głośno pieje.
Żyrafa: z czubka drzewa liście zjada, hej żyrafo nie przesadzasz? Jestem głodna rzecze ona takiej to już nie przekonasz.
Lew: Lew ma zęby i pazury, królem jest więc patrzy z góry. Myślisz, że to większy kotek? Lepiej obejść króla bokiem.
Tygrys: Ma tygrysie paski i wąsy tygrysie. Lubi szybko biegać to podoba mi się. Chcesz pogłaskać tego pasiastego kota przyjrzyj się z daleka przejdzie Ci ochota.
Małpka: Małpa trochę poskakała i na lianie się huśtała. Na gałęzi się rozsiadła i banany 4 zjadła.
Słoń: Słoń ma dużą szarą głowę, kły i uszy ma słoniowe. Na słoniowych nogach stoi a się małej myszki boi.
Noe: Noe wybudował Arkę, taki okręt dużą barkę i zwierzęta zebrał po to by nie groźny był im potop.
Kosz z Rybami: Ryba lubi pływać, spacerować nie chce. Ma ogon i łuski nie bierz jej na ręce. Chcesz z nią porozmawiać o podwodnych cudach, ryby głosu nie mają, to Ci się nie uda.
Kosz z Warzywami: Piękny ogród ma ten statek warzyw na nim jest dostatek. By zwierzęta jeść co miały i w podróży nie zgłodniały.
Ster: Odgłosy płynącego statku.
 
A może ona ma jakiś przełącznik gdzieś ukryty? No u mnie nic nie mówi, tylko odgłosy zwierząt, melodyjki z kosza z rybami i warzywami 🤷‍♀️
 
reklama
Moja arka nie ma przełącznika, a kupiona była parę lat temu. Te wierszyki to już mi się po nocach śnią 😅 wczoraj w sumie pierwszy raz fajnie bawiliśmy się arką z synkiem.
 
Do góry