reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla rocznego dziecka

Moja córka odkryła łowienie rybek (na magnesy). Jejku, super zabawka! Złowi wszystkie, krzyczy na mnie, że mam ułożyć, i znowu łowi. Sama wyciągnęła z szafy zabawkę synka, ja myślałam, że jest jeszcze za mała 😅
 
reklama
Moja arka nie ma przełącznika, a kupiona była parę lat temu. Te wierszyki to już mi się po nocach śnią 😅 wczoraj w sumie pierwszy raz fajnie bawiliśmy się arką z synkiem.
Moja też nie ma, obejrzałam dokładnie. I sprawdziłam, czy za którymś razem może nie włączają się wierszyki, ale nie, świnia uparcie chrumkała 🙄😂
 
Niestety nie dziwne. Pierwsze wersje nie miały wierszykow. Były sprzedawane taniej. Wierszyki były w późniejszej wersji. Sama kupowałam używana i szukałam wersji z wierszykami
A, to nie wiedziałam że są dwie wersje. Sama posiadam arkę, po dziecku z rodziny, więc nie jest nówka blaszka, ale wierszyki posiada. Są bardzo ładne, swoją drogą. Tylko lektor mógłby byc ciut wyraźniejszy.
 
reklama
Do góry