reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Obserwuj ich i same zaraz coś wrzucą. Jak zapiszesz się do ich newslettera to otrzymasz jadłospis na 7 dni za darmo. Możesz sobie przetestować co i jak :)
plus mam spisane kilka przepisów, które wysyłały za free w newsletterach, w postach to mogę podesłać na pv.
O to super opcja, z tym newsletterem. Jak możesz to podeślij, zanim kupię to właśnie fajnie by było przetestować te dania.
 
reklama
O, to ja też mam pytanie o Luxmed skoro już poruszyłyście ten temat 🤭 Wiecie jak to jest ze skierowaniami z zewnątrz? Żeby zrobić badanie (które mam w pakiecie) muszę mieć na nie skierowanie wystawione przez lekarza luxmedowskiego czy jak mam skierowanie z innej placówki medycznej czy wystawione przez mojego gina to mi je uhonorują? 🤔
Ja przynosiłam tylko kartę wizyty z wypisanymi badaniami. Umawiałam się na pobranie krwi i przed wizytą szłam z kartą na recepcję, bez problemu zawsze mi zrobili.
 
Matko ale mnie tą diagnostyka denerwuje, nadal nie mam wyniku AMh🙄 już zaczyna mnie to niepokoić
 
Miewacie delikatne skurcze macicy zaraz po owulacji? Jestem 3dpo i od wczoraj, takie lekkie skurcze odczuwam. Trochę, jak na @.
 
Miewacie delikatne skurcze macicy zaraz po owulacji? Jestem 3dpo i od wczoraj, takie lekkie skurcze odczuwam. Trochę, jak na @.
Ja przez okres starań przeszłam milion różnych bóli 🙈 ale mam wrażenie, że po owulacji odczuwałam jakiś ból od nadżerki, bo pierwszy raz po wymrozeniu mi się to nie zdarzyło
 
Nie ogarniam co się ze mną dzieje...pracuje w neurologii dziecięcej od lat i co? Zobaczyłam w sklepie niepełnosprawną krzycząca dziewczynkę i anielski spokój jej ojca....wyszłam ze sklepu i się rozpłakałam 🤦 tego w kinie nie grali
Jesteś przepełniona buzującymi hormonami i emocjami związanymi z obawami spowodowanymi krwawieniem, ot co się dzieje - ciąża sobie z Tobą pogrywa ;)
 
reklama
Do góry