reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Ja dzisiaj doznalam szoku roku. W pracy wygiela mi sie noga na drabinie .. boli jak cholera . Zadzwonilam do znajomej bo pracuje na izbie mowi ze mam przyjechac na rtg .. pierwsza mysl .. rtg .. teraz .. dla pewnosci zrobilam testy i patrzcie to .. jestem tydzien po owulacji. To w ogole mozliwe ?
Wow! Ale historia 😍 nie miałaś żadnego zastrzyku typu ovitrelle albo zivafert, prawda?
 
reklama
O, to ja też mam pytanie o Luxmed skoro już poruszyłyście ten temat 🤭 Wiecie jak to jest ze skierowaniami z zewnątrz? Żeby zrobić badanie (które mam w pakiecie) muszę mieć na nie skierowanie wystawione przez lekarza luxmedowskiego czy jak mam skierowanie z innej placówki medycznej czy wystawione przez mojego gina to mi je uhonorują? 🤔
 
Tulę 🤗 Wydaje mi się, że małe ilości alko mogą obniżać tempkę, a większe podwyżać, ale to moja teoria. Daj znać koniecznie, co Ci powiedzieli na monitoringu. Ja się umówiłam na proga we wtorek, to będzie 7dpo.

Daj znać, jak sytuacja, gdy będziesz po monitoringu.

A co do kryzysu, to jakbyś jednak chciała to przegadać, to pisz - każda z nas prędzej czy później doświadcza słabszych okresów i trudniejszych chwil w związku z przedłużającymi się staraniami. Wygadanie się czasem pomaga :)
Właśnie wyszłam (było opóźnienie).
Owulacja potwierdzona, co ciekawe - z tego samego jajnika, co w poprzednim cyklu i z tego, co ma cechy pco (PCOS u mnie zostało wykluczone). Więc mimo takiej budowy własne owulacje są. Endo 15.1mm
Także przyjmuję, że tempka z 4.05 jest niemiarodajna, a późniejsze nawet niewielkie ilości wina powodują u mnie lekki spadek 🤷🏻‍♀️ Peak prawdziwy i owulka 8/9.05. Dobra informacja w tym taka, że mimo niewielu prób terminowo się wstrzeliliśmy idealnie, bo było w dzień przed albo w samą owulkę. Gorsza taka, że szanse i tak są nikłe, bo przy naszej obniżonej koncentracji musiałby się znaleźć jakiś turbo pływak 🙄
Terminu testowania nie zmieniam, chociaż pewnie nie wytrzymam do dnia @ i zacznę 10dpo.
 
Dziewczyny slyszalyscie może o kodach rabatowych akademii płodności ? Chciałam zamówić u nich przepisy i fajnie jakby się udało taniej kupić :)
Obserwuj ich i same zaraz coś wrzucą. Jak zapiszesz się do ich newslettera to otrzymasz jadłospis na 7 dni za darmo. Możesz sobie przetestować co i jak :)
plus mam spisane kilka przepisów, które wysyłały za free w newsletterach, w postach to mogę podesłać na pv.
 
Właśnie wyszłam (było opóźnienie).
Owulacja potwierdzona, co ciekawe - z tego samego jajnika, co w poprzednim cyklu i z tego, co ma cechy pco (PCOS u mnie zostało wykluczone). Więc mimo takiej budowy własne owulacje są. Endo 15.1mm
Także przyjmuję, że tempka z 4.05 jest niemiarodajna, a późniejsze nawet niewielkie ilości wina powodują u mnie lekki spadek 🤷🏻‍♀️ Peak prawdziwy i owulka 8/9.05. Dobra informacja w tym taka, że mimo niewielu prób terminowo się wstrzeliliśmy idealnie, bo było w dzień przed albo w samą owulkę. Gorsza taka, że szanse i tak są nikłe, bo przy naszej obniżonej koncentracji musiałby się znaleźć jakiś turbo pływak 🙄
Terminu testowania nie zmieniam, chociaż pewnie nie wytrzymam do dnia @ i zacznę 10dpo.
Super, trzymam kciuki bardzo mocno ❤️ Teraz czeka nas najgorsza cześć, czyli czekanie 😒
 
Chwilę mnie nie było i masz II kreski u koleżanki 🙈 ale historia 😁

@wrobelmm przykro mi chiciaz ja bym jeszcze test zrobila, a temp mierzyłaś? Spadła okresowo ?

Zastanawiam się czy mój lekki spadek to nie będzie szybsza @ bo już czuję wkurw... na wszystko+ płacz i śmiech w jednej chwili.... a to oznaki tylko jednego....
Tylko jednego, czyli zmian hormonalnych, które są typowe i dla PMS, i dla ciąży 😁
Jak to tutaj czasami dziewczyny piszą - póki nie ma @, jest nadzieja 😇
 
reklama
Chwilę mnie nie było i masz II kreski u koleżanki 🙈 ale historia 😁

@wrobelmm przykro mi chiciaz ja bym jeszcze test zrobila, a temp mierzyłaś? Spadła okresowo ?

Zastanawiam się czy mój lekki spadek to nie będzie szybsza @ bo już czuję wkurw... na wszystko+ płacz i śmiech w jednej chwili.... a to oznaki tylko jednego....
Nie mierzę - nie nadaje się do tego 😂

Jeśli krwawienie się nie rozkręci porządnie, to pewnie zrobię, ale biorąc pod uwagę towarzyszący mi od rana ból, jest to mało prawdopodobne ;)
 
Do góry