reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
@Motylkowa! @wrobelmm dziękuje wam 💕 Srasznie niecierpliwa jestem w tym wszystkim i w gorącej wodzie kąpana. Ale macie rację, żeby na spokojnie podejść. Przez kilka najbliższych dni trochę ochłonę i może dojdziemy do sensownych wniosków. Bo mąż też jak usłyszał to już zaraz by leciał się badać i wszystko załatwiać 😅 To co piszecie ma sens, ten czerwiec jak odpuścimy to nic może nie zmieni diametralnie, a też zawsze miesiąc dłużej będzie na przygotowanie się dokładniejsze pod względem diety itp. Plus zawsze jak zostanie kasa z badań i invitro w kieszeni to można będzie ją spożytkować dla bobasa ❤️. Mam tylko nadzieję że to amh nie będzie dalej tak turbo szybko spadać.
 
Już 18 książek? Wow! Ja najbardziej lubię kryminały i thrillery psychologiczne, ale nie tylko z tego gatunku książki lubię.
No w tym roku to właśnie głównie za sprawą kryminałów 😄 Ja mam takie fazy na poszczególne gatunki, wtedy rzadko czytam pomiędzy coś innego. Wcześniej miałam na fantasy albo na beletrystykę historyczną albo na literaturę faktu 😉
 
Ja mam tego tyle, że muszę się upewniać :D Króluje zdecydowanie fantastyka, bardzo szeroko rozumiana.
Oo, a jakie fantasy? 😊 Ja też bardzo lubię. U mnie króluje Sanderson chyba 🤔 Podobała mi się też Trudi Canavan. Na półce czeka Grzędowicz (Pan Lodowego Ogrodu) i Erikson (kiedyś przeczytałam pierwsze 3 tomy z serii Malazańskiej Księgi Poległych, wydawnictwo MAG wznowiło wydanie i postanowiłam do nich wrócić i kupić wszystkie, brakuje mi 4).
Nie wspominając już o takim klasyku, jakim jest J.R.R. Tolkien 😉
 
@Motylkowa! @wrobelmm dziękuje wam 💕 Srasznie niecierpliwa jestem w tym wszystkim i w gorącej wodzie kąpana. Ale macie rację, żeby na spokojnie podejść. Przez kilka najbliższych dni trochę ochłonę i może dojdziemy do sensownych wniosków. Bo mąż też jak usłyszał to już zaraz by leciał się badać i wszystko załatwiać 😅 To co piszecie ma sens, ten czerwiec jak odpuścimy to nic może nie zmieni diametralnie, a też zawsze miesiąc dłużej będzie na przygotowanie się dokładniejsze pod względem diety itp. Plus zawsze jak zostanie kasa z badań i invitro w kieszeni to można będzie ją spożytkować dla bobasa ❤️. Mam tylko nadzieję że to amh nie będzie dalej tak turbo szybko spadać.
A masz udokumentowane rok niepłodności Czy co tam to trzeba?
Pytam bo u mnie się obawiam że to co mam to będzie niewystarczające i będę musiała czekać do nowego roku aa też mam szybko spadające amh
 
Kurczę, ciekawa jestem jak to z tym jest. Ja też mam niską ferrytynę (22), ale żelazo lekko ponad normę i doktor mi powiedziała, że to znaczy, że mam problem z jego wchłanianiem 🙄 Ale nic z tym nie robimy i w ogóle ciężko jest podnieść samą ferrytynę, podnosi się żelazo.
polecam codzienne picie zakwasu z buraka (ja kupuje nasza tłocznia). Biorę jeszcze Biofer, laktoferynę i Sanprobi. Na przestrzeni 3 miesięcy o 10 jednostek poszło u mnie w górę.
 
reklama
Ja się chwilowo nie podejmę wyzwania planka 🙈
Boże 🥹 tym razem musi być dobrze🙏
Wow super. Będzie dobrze🥰
I zapisałam się z mężem właśnie na te badania genetyczne do Katowic, termin mamy na 05.06. To czeka nas wycieczka, 630 km w jedną stronę by pobrali krew 😅😆
Przy okazji możecie sobie zwiedzić Śląsk ;')
Ja uważam, że warto.
Fajnie, że Ci się udalo
Ściągnęłam, nie zapisuje się ale spróbuję zacząć od jutra ;-)
@LadyCaro sto lat sto lat! Duuuuzo pięknych podróży ❤️ spełnienia marzeń!
I ode mnie @LadyCaro pomyślności, szczęśliwości i slodkosci🌻⚘️🪻🌷🌼🌹🥑🫘🫄🥰☘️💪
 
Do góry