reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Każdy cykl mam stymulowany lamettą. Wiem, że może być ciąża przy owu z przeciwnej strony jednak jeśli przez taki czas nigdy sie nie udało to nie widzę żadnego powodu dla którego w tym miało by wyjść. Zajście w pozamaciczną w cyklu z drożnością nie traktuje nawet jako sukces, bo to dla mnie tylko potwierdza problem. Dzisiaj jestem już zła dosłownie na wszystko. Wielkich oczekiwań do IUI nie miałam ale zawsze była to jakaś zmiana postępowania, która dawała jakąś minimalną nadzieję że może jednak to dobry kierunek.
Przepraszam, zapomniałam o tej lamettcie 🤦‍♀️ Ciekawe jednak, że rośnie tylko jeden pęcherzyk i to ponownie z tego samego jajnika.

Najgorzej jest, gdy się na coś nastawimy, a wychodzi z tego wielkie💩

Masz prawo być zła i rozczarowana - najgorzej jest, gdy nie możemy nic zrobić i jakakolwiek (choćby złudna) sprawczość zostaje nam odebrana.
 
Drogie Koleżanki, w ramach oczyszczania staraczkowej głowy i odgruzowywania dupy po zimie, wracam dzisiaj do codziennych ćwiczeń i regularnego jedzenia (zrobiłam nawet wczoraj deserki z kaszy jaglanej, na wypadek, gdyby słodycze postanowiły mnie napaść ;) ).

Zaczynam dzisiaj tygodniowy plan treningowy: https://www.youtube.com/playlist?list=PLljy_NrIXSLOCasHf4sq0jNwxoQ2ikXFn, a do tego wracam do naszego starego wyzwania z przysiadami i plankiem - dołączycie? Razem to zawsze większa motywacja do pracy nad 🍑

Screenshot_20230728_082514_Chrome.jpg
 
Witajcie
Czy ja mogę jeszcze do was dołączyć?
Testowanko na 6.05
Nie liczę na cud ,choć jakoś krążą myśli że tym razem może się uda,odganiam je bo nie chce rozczarowań 🫣
Ściskam was mocno i trzymam mocno kciuki za każdą z was♥️
Jasne, ale 6.05 jest dzisiaj, więc może najpierw zrób test i wtedy będziemy wiedziały, czy zostaniesz z nami na kolejny cykl, czy skoczysz od razu na wątek przyszłych mam :)
 
Powtórzyłam dzisiaj dla pewności test 🙈 dziewczyny, musi być dobrze 🙈 będę Was tu odwiedzać do końca miesiąca 🙈 bo wszystko się może zdarzyć
 

Załączniki

  • IMG_20240506_112213.jpg
    IMG_20240506_112213.jpg
    139,8 KB · Wyświetleń: 153
  • IMG_20240506_112155.jpg
    IMG_20240506_112155.jpg
    135,5 KB · Wyświetleń: 151
  • IMG_20240506_112142.jpg
    IMG_20240506_112142.jpg
    142,3 KB · Wyświetleń: 152
reklama
Powtórzyłam dzisiaj dla pewności test 🙈 dziewczyny, musi być dobrze 🙈 będę Was tu odwiedzać do końca miesiąca 🙈 bo wszystko się może zdarzyć
Yes Yes Yes! <3 Do końca miesiąca możesz zostać, ale od czerwca wypierdalasz na mamuśki i wracasz tu dopiero, gdy zdecydujecie się na trzecie dziecko! ;)
 
Do góry