reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Coś tu u nas dziś tak cicho i smutno... Jak się czujecie dziewczyny? Ja ostatnio coraz częściej odczuwam mdłości. Wczoraj miałam ochotę na jajka w majonezie a jak zrobiłam to myślałam że się zwymiotuje, nawet ich nie jadłam. W ogóle to wędlina mi strasznie "śmierdzi"
 
reklama
Coś tu u nas dziś tak cicho i smutno... Jak się czujecie dziewczyny? Ja ostatnio coraz częściej odczuwam mdłości. Wczoraj miałam ochotę na jajka w majonezie a jak zrobiłam to myślałam że się zwymiotuje, nawet ich nie jadłam. W ogóle to wędlina mi strasznie "śmierdzi"
ja od kilku dni kanapki z pomidorem i cebulą 😂 odbija mi się po wodzie ale staram się chociaż te 1,5 l wypijać
Dziś trochę mnie brzuch pobolewa i już łapie mnie strach 🫣
Dziś kończę 5 tydzień 🙂
Plan na dziś spanie 🛌
 
Coś tu u nas dziś tak cicho i smutno... Jak się czujecie dziewczyny? Ja ostatnio coraz częściej odczuwam mdłości. Wczoraj miałam ochotę na jajka w majonezie a jak zrobiłam to myślałam że się zwymiotuje, nawet ich nie jadłam. W ogóle to wędlina mi strasznie "śmierdzi"
u mnie dalej ochota na zwykły serek chrzanowy 😅. Dzisiaj jak zjadłam obiad to było mi tak źle, że myślałam że zwymiotuję ale otworzyłam okno pooddychałam świeżym powietrzem i po kilku minutach przeszło plus dalej okropne zmęczenie 😴 no i awersja do słodyczy. Tak jak kocham słodkie musiałam jeść codziennie to teraz to unikam jak ognia 🤣.
 
Ciekawe jak @Kwiatkowa14 po wizycie ✊
Hmmm sama nie wiem. Ogólnie pecherzyk jest ale to co jest tam w środku nie wygląda jak powinno zwłaszcza przy wysokiej becie. Dr wysłała mnie dziś ponownie na betę i wyszedl przyrost prawie 80 % i jest 9481. I teraz mam mieć w przyszłym tygodniu znów usg ale chyba już się nie nastawiamy 🤦‍♀️ sama nie wiem co o tym myśleć
 
U mnie ok, czasami odczuwam kłucie lub ciągnięcie w okolicy jajników, ale poza tym czuję się dobrze na razie. Jutro idę zrobić betę a wizytę mam zaplanowaną na 20 maja 😊
 
IMG_4386.jpeg

Cześć Dziewczyny, jestem tu nowa, ale mam nadzieję że dołączę do grupy aż do stycznia i test okaże się faktycznie pozytywny. Jak myślicie, czy to ciąża? Dziś powinnam dostać okres, kreska jest dość blada.
Jestem po ciąży bezzarodkowej, łyżeczkowanie w lutym, spróbowaliśmy i od razu udało się ponownie. Cieszę się ogromnie ale i boję, tak przeraźliwie że nie umiem tak do końca się cieszyć.
Póki co nie mówimy nikomu, wiemy tylko ja i Mąż ale potrzebowałam się z kimś tym podzielić więc cieszę się że tu trafiłam 😊
 
ja od kilku dni kanapki z pomidorem i cebulą 😂 odbija mi się po wodzie ale staram się chociaż te 1,5 l wypijać
Dziś trochę mnie brzuch pobolewa i już łapie mnie strach 🫣
Dziś kończę 5 tydzień 🙂
Plan na dziś spanie 🛌
mnie też tak dziś ciągnie brzuch jakbym miała zaraz okresu dostać. Oczywiście siedzę jak na szpilkach i co chwilę chodzę do kibelka sprawdzać czy jest ok
 
u mnie dalej ochota na zwykły serek chrzanowy 😅. Dzisiaj jak zjadłam obiad to było mi tak źle, że myślałam że zwymiotuję ale otworzyłam okno pooddychałam świeżym powietrzem i po kilku minutach przeszło plus dalej okropne zmęczenie 😴 no i awersja do słodyczy. Tak jak kocham słodkie musiałam jeść codziennie to teraz to unikam jak ognia 🤣.
ja też jakoś nie mogę słodkiego na samą myśl robi mi się niedobrze. Ale to chyba na plus 😎
 
Hmmm sama nie wiem. Ogólnie pecherzyk jest ale to co jest tam w środku nie wygląda jak powinno zwłaszcza przy wysokiej becie. Dr wysłała mnie dziś ponownie na betę i wyszedl przyrost prawie 80 % i jest 9481. I teraz mam mieć w przyszłym tygodniu znów usg ale chyba już się nie nastawiamy 🤦‍♀️ sama nie wiem co o tym myśleć
kurde, dziwna sprawa. Miejmy nadzieję, że wszytko się rozwinie tak jak trzeba. Cały dzień i Tobie myślałam ❤️
 
reklama
dziewczyny czytam, ale przez weekend pewnie sobie odpuszczę. I pewnie też przejdę do innej grupy 🥲😁
Szkoda mi tego maja i terminu na styczeń bo doszłam do wniosku że to chyba najfajniejszy okres tą piękną wiosną żeby chodzić w ciąży 😍 ale!
Ja naprawdę nie rozpaczam, po ostatnim poronieniu cieszę się, że po prostu dostałam okres. Nic mnie nie zaskakuje co się ze mną dzieje, leżę sobie i zmieniam pampersy ;)

Buziaki dla Was i Waszych maluchów.
Wszystkiego dobrego 🍀
 
Do góry