reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Ja pracuję z niepełnosprawnymi dziećmi, więc max do 10 tygodnia. Niestety często muszę je dźwigać, albo mają trochę gorszy dzień i machają kończynami.
kurcze to faktycznie praca ciężka. Nie ma co się zastawiać. Ja pracuje w Urzędzie Pracy to praca biurowa. Ale powiem dopiero po wizycie w czerwcu
 
Dziewczyny, pamiętajcie, że nie każde krwawienie oznacza poronienie. Ja krwawiłam w poprzedniej ciąży 2 razy, okazało się, że jak mi się macica powiększa, to czasami pęknie jakieś naczynko. Dwa razy leżałam w szpitalu przez to, a jednak ciążę utrzymałam.

Złe krwawienie to takie, które jest obfite, ze skrzepami i towarzyszy temu bardzo ostry ból w dole brzucha.

Niezmiennie trzymam kciuki za Was wszystkie i życzę Wam zdrowia i sił <3
 
Zaczekam do poniedziałku. Magicznie natychmiastowo przeszło w różowe plamienie 🤷. Jak się uspokoi to w poniedziałek zrobię betę i progesteron, żeby wiedzieć na czym stoję
a nie możesz gdzieś podjechać do lekarza żeby Cię przebadał? Kurde może to jakiś krwiak a z lokatorem wszytko dobrze? Miejmy taka nadzieje ✊
 
Zaczekam do poniedziałku. Magicznie natychmiastowo przeszło w różowe plamienie 🤷. Jak się uspokoi to w poniedziałek zrobię betę i progesteron, żeby wiedzieć na czym stoję
trzymam kciuki zatem 🤞🤞🤞
w poprzedniej ciąży długo plamiłam, ale nie było to nic zagrażającego kropkowi.
 
reklama
Do góry