reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki :)

Oj tak, Molly szczuplutka bardzo :-)
KasiaMarysia podejrzewam, że za 2 tyg będę miała zaokrąglony brzuszek jak Twój, bo póki co u mnie 9 tydz :-)
W kwietniu świętujemy, u mnie w tym roku 30-tka ;-) a u Ciebie? :-)

Sporo zależy od postury ciała, ja jestem troszkę grubsza wiec ciążowy z spożywczym się łączy :) u mnie 24:) to już będzie 20 tydzień może maluch będzie juz kopał :)
 
reklama
Sporo zależy od postury ciała, ja jestem troszkę grubsza wiec ciążowy z spożywczym się łączy :) u mnie 24:) to już będzie 20 tydzień może maluch będzie juz kopał :)
Jak najbardziej, ja też nie należę do takich szczuplutkich osób, więc i u mnie spożywczy z ciążowym zapewne się połączy ;-)
Super, w 20 tyg już faktycznie ruchy mogą być wyczuwalne, prezent idealny :-D
U mnie to będzie w takim razie 18, więc z ruchami jeszcze niewiadomo, ale brzuszek już chyba będzie dość pokaźny :-D
 
Nie taka chudzinka dziewczyny :) a juz mam 2 kg na plusie. To przez ten chleb. Ale najbardziej mi podchodzi. Jednak chyba go rzuce calkowicie :p
 
KasiaMarysia nie powiedziałabym, że grubsza, raczej nie chudzinka ;-) a kochanego ciałka nigdy za dużo, jak mawia mój mąż :-)
 
KasiaMarysia wizyta z usg ma być dopiero 29.02, a 19.02 mam mieć wizytę w sprawie tych badań które powtarzałam na toksoplazmozę i awidatność:tak:
 
reklama
Ja teraz startowalam z waga 58 kg,ale chyba spadlam przez wymioty a w poprzedniej ciazy w dniu porodu wazylam 59 kg:)
 
Do góry