reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża możliwa czy nie

Dołączył(a)
20 Grudzień 2020
Postów
8
Witajcie, wczoraj zgodnie z moim kalendarzykiem był Dzień po owulacji... Dodatkowo zdarzyła się sytuacja problematyczna , fakt nie było penetracji ani wytrysku w środku ani w okolicy ale jednak nie wiem czy partner nie dotykał siebie rękami a później mnie ... Na wszelki wypadek wzięłam escapelle, dziś byłam u gina i w USG zgodnie z opisem widnieje płyn w zatoce Douglasa, endometrium 7.2mm ... Czy myślicie że jest możliwa ciąża ? Generalnie ciąża z palca ..jakkolwiek to nie brzmi ? Wiem że po owu escapelle nie zadziała na owulację ale może w razie czego nie będzie wzrostu Endometrium i nie będzie gdzie miała komórka jajowa się zagnieździć ?
 
reklama
Witajcie, wczoraj zgodnie z moim kalendarzykiem był Dzień po owulacji... Dodatkowo zdarzyła się sytuacja problematyczna , fakt nie było penetracji ani wytrysku w środku ani w okolicy ale jednak nie wiem czy partner nie dotykał siebie rękami a później mnie ... Na wszelki wypadek wzięłam escapelle, dziś byłam u gina i w USG zgodnie z opisem widnieje płyn w zatoce Douglasa, endometrium 7.2mm ... Czy myślicie że jest możliwa ciąża ? Generalnie ciąża z palca ..jakkolwiek to nie brzmi ? Wiem że po owu escapelle nie zadziała na owulację ale może w razie czego nie będzie wzrostu Endometrium i nie będzie gdzie miała komórka jajowa się zagnieździć ?
Nie ma szans na ciążę od spermy przeniesionej rękami 🤷‍♀️
Niepotrzebnie dowaliłaś sobie kosmiczną dawką hormonów z escapelle.
 
Są ,,ręce'' które leczą to może i są takie które zapładniają ? 😅
IMG_4077.jpeg
 
reklama
Thx, Szczerze nie uważam się za głupią, co do edukacji to tak dużo kiedyś o tym czytałam ale przyznaję w obliczu czegos nad czym nie miałam kontroli panikuje i przestaje myśleć racjonalnie dlatego zwróciłam się do Was z pytaniem ... Prośba o racjonalizm żeby było mi trochę lepiej bo przyznaje oszaleje ... A niestety nawet wypowiedzi lekarzy na forach czi innych stronach internetowych mówią że jednak może być ...
 
Do góry