reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki :)

reklama
Mysle ze duze znaczenie ma to czy to pierwsza ciaza czy kolejna. U mnie w pierwszej do 6 miesiaca nic nie bylo widac.
Na kazda przyjdzie czas i jeszcze bedziemy narzekac :)

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
Pewnie racja:) To moja pierwsza ciąża i wyglada na to że u mnie tez dlugo nie będzie nic widać:)w 16 tygodniu brzuch nadal plaski;)Moja kolezanka miała taki maly brzuszek do porodu że w szpitalu nie chcieli jej na początku uwierzyć że ona na poród:) Oby brzuchy nasze też były zgrabniutkie i nie doskwieraly ciężarem:)
 
Dziewczyny to mój brzuch ,tak mi teraz wysadzilo że szok.i dupa jak kaczka mi się robi.he
Daria dupa nie robi się jak kaczka tylko w miarę rosniecia brzucha środek ciezkosci się przesuwa do przodu i miednica również zaczyna sie przechylac.Stad bierze się ból w krzyżu, bo krzyż sie skraca Żeby zmniejszyć lub zniwelowac ból trzeba pilnować miednicy jak siwdzicie i stoicie. Musicie podwijac ogon:) Ja chodzę regularnie na jogę caly czas i tam właśnie praktykujemy prawidłowe ułożenie miednicy:) Mam nadzieję,że pomoże mi to w końcówce ciąży i krzyż nie bedxie tak doskwieral:)
 
soglam nie zawsze boli kręgosłup w ciąży, mnie nic nie bolałą ostatnio, choć uważać na niego należy :tak:

ale dziewczyny macie fajne brzuszki :-) :)
 
14t0d ;) moje maleństwo
 

Załączniki

  • 1458335588253.jpg
    1458335588253.jpg
    9,6 KB · Wyświetleń: 321
reklama
Do góry