reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

reklama
Peper, super brzucho !!! Tak narzekasz na te nogi, ale cos mi sie nie chce wierzyc ze sa takie zle ! Szczegolnie patrzac na Twoj brzuszek, nie wierze ze masz jakies sloniowate nogi ;)

Wkurwiony jaguar :D

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
to ja jeam sflaczala klepsydra z trzesacym sie brzuchem i wielka dupa i grubymi udamu:-( tak mi sie nie podoba ale musze jeszcze troche odczekac bo dopiero 3 tygodnie od cc minelo:-( ach
 
no ja tez sie nie moge doczekac az bedzie mozna cos porobic ze soba a z drugiej strony na chwile obecna jakbym mogla to nie mam ani czasu ani sily :D
 
tak dla porównania, zdjęcie w dzień cesarki i zdjęcie 12 dni po :) -13kg :D myślałam że będzie gorzej :D
 

Załączniki

  • WP_20160907_003.jpg
    WP_20160907_003.jpg
    641,9 KB · Wyświetleń: 177
  • WP_20160919_002.jpg
    WP_20160919_002.jpg
    410 KB · Wyświetleń: 190
reklama
Do góry