reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Opuściłam dziś sporo krwi, cena za badania kosmos w porównaniu do tego co płaciłam 6 lat temu.
 
Ja mam wizytę dopiero 13.05 🙈 dzisiaj już jestem prawdopodobnie ostatni dzień w szpitalu, więc mega się cieszę.
Jak wasze samopoczucie i nastroje? Bo u mnie raz super a raz kiepsko bardzo, dzisiaj totalnie się źle czuje psychicznie. Pewnie też duży wpływ ma na mnie ten pobyt w szpitalu, już tydzień leżę...
Oczywiście to "super" jest odnośnie Twojego wyjścia ze szpitala. Mam nadzieję że jak.jiz wyjdziesz to głowa wróci na swoje tory 🙂
 
Cześć dziewczyny. Długo zastanawiałam się czy dołączyć do Was i jeśli nie macie nic przeciwko to będę trochę podczytywać na razie. Wg ostatniej miesiączki jestem w 5 tyg ciąży.
Jestem po ivf .. trzy tygodnie po padaniu zarodka. Niestety wczoraj na usg lekarz nie umiał do końca stwierdzić czy pęcherzyk jest w macicy, ale niestety mam sporego krwiaka i ciągle plamie i boli mnie brzuch. Więc moja ciąża jest niepewna. W poniedziałek mam wizytę u innego ginekologa, więc zobaczymy co on dopatrzy.
Czekałam na Ciebie u Mam nadzieję, że zostaniemy do grudnia aż do wypakowania się ❤️ czytam kreski na bieżąco i trzymam bardzo mocno.kciuki za ozytywny rozwój sytuacji :*
 
Hej. Ja dzisiaj jakąś wypompowana. Obudziłam.sie o.5, nie mogłam usnąć, a teraz by się poleżało;( znowu miałam.na papierze krew (ale w niedużej ilosci). Boli mnie.macica. Mdli mnie przetragicznie. Dzieci dokazuja, najmłodsza się próbuje wdrapywać na łóżko i jeczy, bo nie umie, najstarsza chałupę roznosi xd😵‍💫
 
Hej. Ja dzisiaj jakąś wypompowana. Obudziłam.sie o.5, nie mogłam usnąć, a teraz by się poleżało;( znowu miałam.na papierze krew (ale w niedużej ilosci). Boli mnie.macica. Mdli mnie przetragicznie. Dzieci dokazuja, najmłodsza się próbuje wdrapywać na łóżko i jeczy, bo nie umie, najstarsza chałupę roznosi xd😵‍💫
Ja nie mogłam zasnąć do 3 coś mnie w klatce dusiło, nie mogłam normalnie oddychać i duszno było w pomieszczeniu. Teraz ledwo żyje. Ja takie duszności mam co jakiś czas, źle mi się oddycha.l, muszę powietrze łapać, dychawica taka jakbym astmę miała. Muszę w poniedziałek na wizycie prosić o poradę z tym
 
Dołączam do Was, mam nadzieję, że na dłużej :) dzisiaj 8+0 tydzień ciąży, według ostatniej wizyty termin porodu 18.12.2024. W zeszłym tygodniu widziałam już bijace serduszko i maluch miał niecałe 4 mm. Kolejna wizyta 07.05.
Z objawów ciążowych mam senność, zmęczenie i lekkie zaparcia. Poza tym czuje się dobrze.
Prowadzicie ciąże prywatnie czy na nfz?
 
reklama
Do góry