reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie robią zakupy :)

reklama
Martya, w temacie napisałam o zakupach dla nas i dla maluszków. Ja osobiście na dniach planuje kupić sobie coś do ubrania, bo już mi trochę nie wygodnie w niektórych bluzkach :) A poza tym przy drugim dziecku zanim zaszłam w ciążę trochę rzeczy kupiłam. Ja praktycznie leżę w łóżku i wolę wcześniej kupić niż później nie mieć jak.
 
Właśnie ja też bym najchętniej robiła już zakupy :) ale z każdej strony słyszy się, że to za wcześnie, że to wróży nieszczęście itp. Ale nie chce z tym zwlekać ponieważ później nie wiem jak będę się czuła, a to moje pierwsze dzieciątko więc wszystko muszę kupić. Sobie kupiłam 2 bluzki ale tak na zaś ponieważ póki co nie urósł mi brzuszek i wszystkie ubrania są dobre. A dla maleństwa kupiłam bodziaki, spodenki dresowe, skarpetki i kołderkę, nie mogłam się oprzeć na ostatniej promocji w Lidlu :D
 
Używacie już może kremów na rozstępy? Czy tylko ja taka wyczulona jestem i już się smaruję?
Kupiłam sobie zapas Elancylu smaruję nim brzuch, uda, pupę i ramiona. Do piersi używam krem z serii "Będę mamą" i już widzę efekty, że zrobił się bardziej jędrny.
 
Ja używam tylko Oillan Mama żel do piersi. Rozstępami się jakoś nie przejmuje.

Niby na opakowaniu kremu jest napisane żeby stosować od 4 miesiąca ciąży ale ja już się zaokrąglam, a mam tendencje do rozstępów (ponieważ mam kilka po schudnięciu) więc już teraz zaczęłam używać.
 
Kremów na rozstępy nie używam. Ale za to nie mogłam się wczoraj powstrzymać i kupiłam parę rzeczy :p
 

Załączniki

  • IMG_20160211_200358.JPG
    IMG_20160211_200358.JPG
    442,2 KB · Wyświetleń: 332
  • IMG_20160211_200534.JPG
    IMG_20160211_200534.JPG
    412,3 KB · Wyświetleń: 314
ann-nna ja już używam kremu na rozstępy id paru dni, bo tak jak Ty mam obawy, też dużo schudłam, ale nie mam ani jednego rozstępu...mimo wszystko boję się dlatego już używam...Mamma Mia z Ziaji...fajnie nawilża, a jak z rozstępami to nie wiem...kiedyś też myślałam o elancylu...jak tam jest skład?

a co do ciuszków dla Maleństwa, to mnie też już koooorci, ale się wstrzymuję :/ nie chcę zapeszyć...choć to głupoty
 
reklama
Ja m.in. dlatego nie używam ponieważ praktycznie każdy kosmetyk jest od 4 miesiąca. Z żelem też czekałam bo był od 8 tygodnia. Też mam tendencje do rozstępów ale bardziej skupiam się na dziecku niż na rozstępach ;)
 
Do góry