reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Wiem, że wygląda to niepokojąco, ale serduszko pojawia się w 6-7tc, także maluszek ma jeszcze chwile. Nie trać nadziei i powtorz usg za tydzień. Trzymam mocno kciuki
Jednak 😥?
U mnie było serduszko przy 6+2
Trzymam kciuki że jednak jeszcze nic straconego
Jeszcze się nie poddawaj...
Dziękuję Dziewczyny za słowa wsparcia ❤️ oczywiście trzymam się zaleceń lekarza... nadzieja umiera ostatnia.... Aczkolwiek już swoje wypłakałam, a teraz przyjmę to, co Bóg (los) dla nas przygotował...
 
reklama
Dziękuję Dziewczyny za słowa wsparcia ❤️ oczywiście trzymam się zaleceń lekarza... nadzieja umiera ostatnia.... Aczkolwiek już swoje wypłakałam, a teraz przyjmę to, co Bóg (los) dla nas przygotował...
Zobacz na moim przykładzie
W 12 dpt moja beta była ledwo 33 gdzie normalnie powinna być trzycyfrowa ,(też się załamałam że to już spadkowy wynik) a jednak przyrastała prawidłowo i jak na razie Kropek jest ze mną
 
Izuu007 jak samopoczucie?
Dziękuję, o dziwo dobrze ....
Mam dzisiaj takie nudności, że wg nie dociera do mnie że może być coś nie tak, pomimo że jeszcze wczoraj pewna byłam że jestem gotowa na puste jajo....
Jutro beta, we wtorek USG... I zobaczymy....
 
Dziewczyny, byłam dzisiaj u lekarza. Zobaczyłam bijace serduszko i zarodek, który wielkościa odpowiada wiekowi ciąży. Także na tym etapie wszystko wygląda dobrze. 💜
Niestety fatalne samopoczucie nie pozwala mi cieszyć się obecnym stanem 😞 wzięłam 2 tygodnie zwolnienia i liczę na to, że będzie trochę lepiej...
 
Dziewczyny, byłam dzisiaj u lekarza. Zobaczyłam bijace serduszko i zarodek, który wielkościa odpowiada wiekowi ciąży. Także na tym etapie wszystko wygląda dobrze. 💜
Niestety fatalne samopoczucie nie pozwala mi cieszyć się obecnym stanem 😞 wzięłam 2 tygodnie zwolnienia i liczę na to, że będzie trochę lepiej...
Dolegliwości ciążowe?
 
Dziewczyny, byłam dzisiaj u lekarza. Zobaczyłam bijace serduszko i zarodek, który wielkościa odpowiada wiekowi ciąży. Także na tym etapie wszystko wygląda dobrze. 💜
Niestety fatalne samopoczucie nie pozwala mi cieszyć się obecnym stanem 😞 wzięłam 2 tygodnie zwolnienia i liczę na to, że będzie trochę lepiej...
Wspaniałe wieści, jak dobrze że z maleństwem wszystko dobrze ❤️❤️
Odpoczywaj 🙂
 
Dolegliwości ciążowe?
Tak... nudności strasznie mnie męczą. Pani Doktor zaleciła mi jakieś naturalne leki i wystawiła receptę na coś mocniejszego. Zobaczę jednak najpierw czy te naturalne coś dadza. Poza tym zmęczenie, senność, a że u mnie drzemka i odpoczynek po pracy to abstrakcja to postanowiłam wziąć zwolnienie, żeby miec mozliwosc troche zwolnić.
 
Tak... nudności strasznie mnie męczą. Pani Doktor zaleciła mi jakieś naturalne leki i wystawiła receptę na coś mocniejszego. Zobaczę jednak najpierw czy te naturalne coś dadza. Poza tym zmęczenie, senność, a że u mnie drzemka i odpoczynek po pracy to abstrakcja to postanowiłam wziąć zwolnienie, żeby miec mozliwosc troche zwolnić.
W poprzednich ciążach też tak miałaś ?
 
reklama
Beta z soboty 4980
Poniedziałek 6200
Nie wygląda to dobrze, co nie? 😟
Dziś o 14 USG, czekam jak na ścięcie.... 😥
 
Do góry