reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Witam nowe kobietki.
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty 🤞

Mnie też najlepiej zupa stawia na nogi. Jakoś mięsa nie mam ochoty jeść za bardzo.
Oj a brzuch juz też mi lekko wybił 🤣 właśnie spodnie jeansowe już mnie cisną, przy siedzeniu cały dzień przy biurku. Niech się robi ciepło co wskoczymy w sukienki bez rajstop 🙈.
Ja mam tak, że mogłabym jeść drożdżówki, paczki (a nie mogę:/ ), warzywa. Od mięsa mnie też zaczęło.odrzucac 😢
 
reklama
A macie coś jakąś radę na piekące cyce? :D
I w ogóle czy któraś z Was ma duże piersi? Nie wiem gdzie miękki stanik kupić? Pasowałoby mi XL z hmu, ale coś widziałam tylko do l. Kupiłam l że zwyklego działu, taki.miecutki, ale piersi mi wyłażą 😭
A no I kupiłam.tez dwie koszule nocne z sinsaya i material super, ale kurde cyce też mi wychodzą xd
A i kupiłam sobie sukienkę mama z hmu taka niebieska plus majtki i majtko-spodenki. Majtkospodenki zaraz zamawiam inny kolor, bo mega, a sukienkę to Wam pokaże chyba dopiero na zamkniętym, ale brzuch mam już jak w 5-6 miesiącu xd
Jeny faktycznie to niedługo trzeba będzie się rozglądać za ciążową garderobą 😳 Cycki w sumie tak jakby miały zaraz wypaść z miseczek. Ja sobie pooglądam na IG Sandrę Kubicka i ona poleca a Oceans Apart (ja wiem, że na te ichne polecajki to trzeba brać poprawkę, bo dostają za to kasę 😜), ale popatrzę chociaż 😃
 
No właśnie wczoraj wieczorem dałam radę tylko głowę umyć i pachy ogolić. Reszty nie dałam rady🤢🤢🤢
Dzisiaj żyję myślą o kebabie, który sobie kupię po drodze z wizyty w nagrodę 😅 to mnie postawi na nogi😏😅
Rano wymiotowałam na pusto, nawet nic nie zdążyłam wody się napić. Mnie potem strasznie ściska żołądek, piecze w sumie też trochę...
Ja też myślę o kebabie…
 
reklama
Ja na prenatalne się nie zapisuje. Właśnie wczoraj na wizycie pytałam mojego profesora o nie. Mówił że USG on robi, wszystko po kolei sprawdza. Uważa że to jest jego obowiązek, zrobić porządne USG. Fakt z pierwszej ciąży też mam od niego cały wydruk z każdymi wymiarami. A co do badań z krwi - nie poleca bo to bardziej statystka.
Jeżeli ktoś bardzo chce to te NIFTY za 2tys.

I się właśnie zastanawiam czy je robić. Jestem jeszcze przed 30 to myślę że nie ma jeszcze dużego ryzyka. W pierwszej ciąży też nie robiłam i młody zdrowy.
 
Do góry