reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Dziewczyny ja już nie daje rady. Jestem tak okropnie zmęczona, że nawet do toalety nie mam siły iść. Rano jest jeszcze ok, staram się coś zrobić w domu, ale z każdą godziną jest coraz gorzej. Córka chce żebym się z nią bawiła, a ja z tego zmęczenia jestem ciągle drażliwa. Mam naprawdę dosyć takiego stanu, bo normalnie to jestem bardzo aktywną osobą i psychicznie mnie to rozwala. Nie wiem ile jeszcze dam radę tak wytrzymać. Jak sobie pomyślę, że mam jutro iść do pracy to mi się chce płakać 😔
Świetnie Cię rozumiem! Z reguły pierwszy trymestr jest męczący i wymagający dla naszego organizmu. Nie ma co się dziwić, zachodzą w nim wielkie zmiany.
Ja osobiście nie odczuwam ani spadku formy ani wielkiej nadprzyrodzonej energii ;), ale podczas pierwszej ciąży spałam jak bąk, w każdej możliwej sytuacji i okazji. Ja nawet budziłam się zmęczona po 12 godzinnym spaniu. Wszystko minęło w drugim trymestrze jak ręką odjął. Więc miejmy nadzieję, że za chwilę odzyskasz siły i będziesz mogła w pełni i z uśmiecham zająć się córcią :)
 
reklama
Dziewczyny ja już nie daje rady. Jestem tak okropnie zmęczona, że nawet do toalety nie mam siły iść. Rano jest jeszcze ok, staram się coś zrobić w domu, ale z każdą godziną jest coraz gorzej. Córka chce żebym się z nią bawiła, a ja z tego zmęczenia jestem ciągle drażliwa. Mam naprawdę dosyć takiego stanu, bo normalnie to jestem bardzo aktywną osobą i psychicznie mnie to rozwala. Nie wiem ile jeszcze dam radę tak wytrzymać. Jak sobie pomyślę, że mam jutro iść do pracy to mi się chce płakać 😔
Piąteczka… łączę się w bólu. Z tym że u mnie nie że chce sie płakać na myśl o pracy jutro tylko najnormalniej przepłakałam dzis dobrą godzine. Ulało mi sie za wszystkie czasy. Więc jest nas więcej z takim samopoczuciem 🥲
 
Ja od trzech dni też się naprawdę dobrze czuje i nawet piersi mnie przestały boleć.
Jutro mam wizytę na 18:40 zobaczymy czy serduszko bije.
Jakoś tak się zmartwiłam dzisiaj, ale może pomału ustają te ciążowe dolegliwości. W sumie w pierwszej praktycznie bez objawów byłam całą ciążę.
Jutro 9tc wskoczy.
 
Ja od trzech dni też się naprawdę dobrze czuje i nawet piersi mnie przestały boleć.
Jutro mam wizytę na 18:40 zobaczymy czy serduszko bije.
Jakoś tak się zmartwiłam dzisiaj, ale może pomału ustają te ciążowe dolegliwości. W sumie w pierwszej praktycznie bez objawów byłam całą ciążę.
Jutro 9tc wskoczy.
Daj znać jutro co u Was po wizycie :)
z tymi dolegliwościami w ciąży to nie nadążysz :p Jak zaczynają mnie boleć piersi- to myślę sobie- ok, mają prawo, ale za chwilę: ale czy aby napewno powinny? Może to zły objaw?? Szczerze to już wariuję :D USG powinny być na wyposażeniu w każdym domu ciężarnej!
 
Ja większość dnia się czuje jakby ktoś że mnie wypompowal energię , wogole to mam takie wrażenie jakby w głowie mi się kręciło. Taki kac i choroba w jednym 🤣
 
A co jest w tym wszystkim najgorsze, za 3 tyg mam komunię córki. Nie wiem jak ja to wszystko poogarniam bo sale mamy wynajęta ale jedzenie i dekoracje robimy sami 😱🙈
Może dasz radę zaangażować rodzinę? Czym więcej rąk do pracy tym łatwiej i szybciej 😁 A w razie co to allegro i gotowe dekoracje ;)
 
U mnie też objawowo cisza i spokój, oczywiście mój mózg odrazu sobie wkręca że to zły omen. W sobotę USG powinno być już 10+1 i zobaczymy czy jest ok. Dziewczyny może dziwne pytanie ale ile tygodni trwa pierwszy trymestr? Na jednej stronie czytałam, że 12, dziś z kolei na innej wyskoczyło mi info że aż 15 i zgłupiałam
 
reklama
U mnie też objawowo cisza i spokój, oczywiście mój mózg odrazu sobie wkręca że to zły omen. W sobotę USG powinno być już 10+1 i zobaczymy czy jest ok. Dziewczyny może dziwne pytanie ale ile tygodni trwa pierwszy trymestr? Na jednej stronie czytałam, że 12, dziś z kolei na innej wyskoczyło mi info że aż 15 i zgłupiałam
Tu jest dokładnie 🙂
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-05-06-08-23-27-50_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2024-05-06-08-23-27-50_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    311,5 KB · Wyświetleń: 56
Do góry