reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Moja córka wg USG robionego w dniu porodu miała mieć 2900-3000g i wszyscy mówili, że spoko urodzi pani szybko. A tu klusek miał 3470 i 51cm 🙈 potem położne się już nie dziwiły, że miałam problem z wypchnięciem dziecka 😅 ja należę do szczupłych osób, biodra mam raczej wąskie
U mnie 3500 USG i taką córke urodziłam, ale było mega ciężko. Lekarz w sumie myślą że więcej przybierze, bo był moment gdzie waga młodej szła bardzo w górę i gdyby było bliżej 4kg (taka wagę obstawiał że mniej więcej od 36tyg) to miałam dostać skierowanie na cieście.
 
reklama
Ja nie wiem jak to będzie u mnie , okaże się z czasem czy SN czy CC. Ogólnie dwójkę dzieci urodziłam SN ale teraz jestem rok po konizacji szyjki macicy i różnie lekarze do tego podchodzą , jednak twierdzą że można SN a drudzy że jest to wskazanie do CC
 
Ostatnio pisaliśmy kiedy powiemy rodzinie o ciąży. U mnie już większość wie 🤦🏻‍♀️ a wszystko przez to że dostałam wczoraj mega biegunki i poprostu opuściłam całe towarzystwo i pędziłam do domu. Mężu był ciągnięty za język i zamiast powiedzieć tylko o problemach z brzuchem wygadał że jestem w ciąży 🤦🏻‍♀️
My mamy dzisiaj wizytację... U mnie od rana🤮🤮, balagan w mieszkaniu i ledwo chodzę, więc chyba nie dam rady ukryć...

Moja córka wg USG robionego w dniu porodu miała mieć 2900-3000g i wszyscy mówili, że spoko urodzi pani szybko. A tu klusek miał 3470 i 51cm 🙈 potem położne się już nie dziwiły, że miałam problem z wypchnięciem dziecka 😅 ja należę do szczupłych osób, biodra mam raczej wąskie
Mój gin zapewniał mnie, że dużych dzieci nie rodzę (2470, 3320) I trzecie na pewno nie przekroczy 3500. Ostatecznie najmłodsza miała 3720. Mam nadzieję, że tendencja wzrostowa się nie utrzyma🙈
 
Ostatnia edycja:
My mamy dzisiaj wizytację... U mnie od rana🤮🤮, balagan w mieszkaniu i ledwo chodzę, więc chyba nie dam rady ukryć...


Mój gin zapewniał mnie, że dużych dzieci nie radzę (2470, 3320) I trzecie na pewno nie przekroczy 3500. Ostatecznie najmłodsza miała 3720. Mam nadzieję, że tendencja wzrostowa się nie utrzyma🙈
Mój gin też mówił że rodzę małe dzieci. 2640 i 3000 , zobaczymy jak trzecie 🙈
 
W których tygodniach ciąży?
Córka 40+1 (wywoływany ze względu na to, że dziecko duże na USG) a syn 38+0 (miałam miec wywolywany, ale przyjechałam wieczorem i sama urodziłam 🤣 bo syn pozne zahamowanie wzrastania płodu i małowodzie)
I są faktycznie zupełnie innymi dziećmi. Córka jest wysoka, a syn to karzeł. 🙈 Ona od początku z wzrostem wysoko ponad 97 centylem, a syn spadł poniżej 3 centyla. 🙈
 
reklama
Dzień dobry w sobote🌞 sloneczko za oknem a ja umieram na ból żołądka a tylko kanapki zjadlam 😞

A co do zastrzyków to raz mi sie robi siniak a raz nie za chwile mi braknie miejsca na brzuchu, juz nawet z lodem probowalam robic zastrzyki.
Wizyta we środę zobaczymy co pani doktor powie
 
Do góry