reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Córka 40+1 (wywoływany ze względu na to, że dziecko duże na USG) a syn 38+0 (miałam miec wywolywany, ale przyjechałam wieczorem i sama urodziłam 🤣 bo syn pozne zahamowanie wzrastania płodu i małowodzie)
I są faktycznie zupełnie innymi dziećmi. Córka jest wysoka, a syn to karzeł. 🙈 Ona od początku z wzrostem wysoko ponad 97 centylem, a syn spadł poniżej 3 centyla. 🙈
U mnie brat był wiecznie od siostry o pół głowy niższy a jest starszy równy rok, jak wystąpił w gimnazjum to dopiero się zatrzymała na 1.82m. Twój syn jeszcze może zaskoczyć wzrostem 😉
 
Ostatnia edycja:
U mnie brat był wiecznie od siostry o pół głowy niższy a jest starszy równy rok, jak wystąpił w gimnazjum to dopiero się zatrzymała na 1.82m. Twój syn jeszcze może zaskoczyć wzrostem 😉
Mój mąż ma 169 cm... Także wiesz, nie bardzo ma po kim. 🤣 Ja 172
Mąż ma nawet mniejszy rozmiar stopy niż ja, bo on 39/40, a ja 42 🤣
 
Mój mąż ma 169 cm... Także wiesz, nie bardzo ma po kim. 🤣 Ja 172
Mąż ma nawet mniejszy rozmiar stopy niż ja, bo on 39/40, a ja 42 🤣
Teraz mnie zaskoczyłaś, ale może masz w rodzinie wysokich mężczyzn np. Twój tata, czy brat - jeśli masz 😉 mój tata ma okł 175 także brat nie po nim taki wysoki 😁
 
Teraz mnie zaskoczyłaś, ale może masz w rodzinie wysokich mężczyzn np. Twój tata, czy brat - jeśli masz 😉 mój tata ma okł 175 także brat nie po nim taki wysoki 😁
Mój teść jest niski jak mój mąż, ale mój tata jest bardzo wysoki. :) Natomiast wydaje mi się, że syn typowo po mężu poszedł... Będzie wersja skompresowana. 😅
 
Mój teść jest niski jak mój mąż, ale mój tata jest bardzo wysoki. :) Natomiast wydaje mi się, że syn typowo po mężu poszedł... Będzie wersja skompresowana. 😅
Przynajmniej od ginekologa nie usłyszysz "mogła sobie pani wybrać jeszcze większego męża". To było tekst na moją minę gdy usłyszałam ile moje dziecko waży w 32tyg 🙈
 
Ja mocno zazdroszczę tego braku mdłości niektórym. U mnie nie mają one nic wspólnego z porannymi 🙈

A któraś z was miała skierowanie na CC że względu na duże dziecko?
Ja się pochwalę, że mam szerokie biodra o lekarz mi sprawił komplement, że są bardzo dobre do rodze ia dzieci xd z moimi ponad 4 kg klockami nie miałam problemu :D
 
reklama
Do góry