reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Gdybym mojej córce powiedziała za wcześnie, maluch umrze, to ona nie zrozumie. Będzie 3 lata się na mnie darła, że zabiłam jej brata/siostrę. 😅 Wolałabym tego uniknąć, jeśli da radę. 🤣 Także na pewno minimum to prenatalne, a może i dłużej. Na pewno nie powiedziałabym jej od razu po teście bez USG.
My też jeszcze dzieciom nie mówimy. Bo jeszcze wygadają babciom😅
 
reklama
My chcieliśmy przeciągnąć jak najdłużej, ale wyjeżdżamy teraz na majówkę i wiem,.ze od razu się domyśla, że z nimi nie pije😅 więc dziś chyba najpierw powiemy rodzicom a w środę troszkę dalszej rodzince. Ale też nie wszystkim. Reszcie jak będzie serduszko. Czyli 11 maja🙃
No właśnie z kolei do nas rodzina zapowiada, że może przyjedzie... A ja non stop z mdłościami...🙈
 
My też jeszcze dzieciom nie mówimy. Bo jeszcze wygadają babciom😅
O to to to. A to druga sprawa 🤣🤣🤣 Zaraz wszyscy by wiedzieli 🤣🤣
I nie buntują się, że mają urodziny razem?
U nas najstarszy i najmłodsza mają 23.11 i 25.11 😉 zastanawiałam się czy nie będzie im przeszkadzać wspólna impreza😅
Ja teraz z om mam termin 17 grudnia, a córka urodziła się 4 grudnia w 40+1. Syna urodziłam w 38. Jak urodzę teraz w 38 to też trafię w córki urodziny 🫣 wolałabym nie 🤣
 
Cześć dziewczyny, ja też się witam :) Wczoraj na USG 8+1 z miesiączki 8+4 więc prawie zgodność. Wstępny termin mam na 06.12. Następna wizyta 11.05 a ja życie w nerwach i obawach, bo to moja 3 ciąża, dwie poprzednie poronione, ostatnio łyżeczkowanie w listopadzie 23. Zakładaliśmy że od marca wrócimy do starań to może jakimś cudem się jeszcze w tym roku uda (całościowo mija nam 6lat starań), a tu w święta pozytywny test :)
 
I nie buntują się, że mają urodziny razem?
U nas najstarszy i najmłodsza mają 23.11 i 25.11 😉 zastanawiałam się czy nie będzie im przeszkadzać wspólna impreza😅
Nie😁 przyzwyczajone są bo od kiedy młodsza się urodziła to tak mają. A nam to na rękę bo chociaż wojny nie ma że ta dostala prezenty ,a ta nie 🙈
 
Cześć dziewczyny, ja też się witam :) Wczoraj na USG 8+1 z miesiączki 8+4 więc prawie zgodność. Wstępny termin mam na 06.12. Następna wizyta 11.05 a ja życie w nerwach i obawach, bo to moja 3 ciąża, dwie poprzednie poronione, ostatnio łyżeczkowanie w listopadzie 23. Zakładaliśmy że od marca wrócimy do starań to może jakimś cudem się jeszcze w tym roku uda (całościowo mija nam 6lat starań), a tu w święta pozytywny test :)
🤞🏻🤞🏻🤞🏻
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja też się witam :) Wczoraj na USG 8+1 z miesiączki 8+4 więc prawie zgodność. Wstępny termin mam na 06.12. Następna wizyta 11.05 a ja życie w nerwach i obawach, bo to moja 3 ciąża, dwie poprzednie poronione, ostatnio łyżeczkowanie w listopadzie 23. Zakładaliśmy że od marca wrócimy do starań to może jakimś cudem się jeszcze w tym roku uda (całościowo mija nam 6lat starań), a tu w święta pozytywny test :)
To pięknie wyszło 🥰 tym razem musi być wszystko dobrze 🙂
 
Do góry