reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Dzień dobry w sloneczna niedzielę 🌞
Mnie wczoraj przez caly dzien z nienacka mdlosci meczyly .

Kiedy zamierzacie powiedziec rodzinie o ciąży?
Właśnie nie wiem , chyba to będę przeciągać ile się da. Z tym że teraz ciepło to ciężej będzie ukryć pojawiający się brzuszek. Bardziej się zastanawiam kiedy powiedzieć córkom, one już od dawna mówią że chciałyby brata albo siostrę a wiadomo że gdyby tfu tfu coś się stało to dzieciom trudniej jest wytłumaczyć taka sytuacje
 
reklama
Właśnie nie wiem , chyba to będę przeciągać ile się da. Z tym że teraz ciepło to ciężej będzie ukryć pojawiający się brzuszek. Bardziej się zastanawiam kiedy powiedzieć córkom, one już od dawna mówią że chciałyby brata albo siostrę a wiadomo że gdyby tfu tfu coś się stało to dzieciom trudniej jest wytłumaczyć taka sytuacje
Nie wiem czy trudno. Moja córka czeka na rodzeństwo już dość długo, miała okres gdy płakała że chce mieć rodzeństwo tak jak inne dzieci. Chcąc nie chcąc musiałam z nią szczerze porozmawiać i wytłumaczyć jej dlaczego tak jest.
 
U mnie już wszyscy wiedzą i w pracy też. Koleżanki podejrzewały już coś a trzeba było ogarnąć zastępstwo jak pójdę na L4. Mamy okrojony skład w biurze a muszę kogoś nauczyć mojego zakresu. Chyba że ten ktoś nie zdąży przyjść jak ja będę to trudno.
 
Nie wiem czy trudno. Moja córka czeka na rodzeństwo już dość długo, miała okres gdy płakała że chce mieć rodzeństwo tak jak inne dzieci. Chcąc nie chcąc musiałam z nią szczerze porozmawiać i wytłumaczyć jej dlaczego tak jest.
No wiesz zależy też od dziecka. Moja starsza córka jest mega wrażliwą i uczuciową dziewczynką więc wiem że było by jej ciężko. Dlatego poczekam chociaż do tego 12 tyg.
 
reklama
U mnie też mega wrażliwe dziecko, płacz o rodzeństwo chyba to nawet ukazuje.
Gdybym mojej córce powiedziała za wcześnie, maluch umrze, to ona nie zrozumie. Będzie 3 lata się na mnie darła, że zabiłam jej brata/siostrę. 😅 Wolałabym tego uniknąć, jeśli da radę. 🤣 Także na pewno minimum to prenatalne, a może i dłużej. Na pewno nie powiedziałabym jej od razu po teście bez USG.
 
Do góry