reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Ja w pierwszej ciazy sie nie balam .ale jak ja stracilam i potem kolejne to strach jest ciagle. .
W lutym jak zobaczylam 2kreski to czulam straszny niepokoj czulam ze cis jest nietak no i okazala sie ciaza biochemiczna.
A teraz jak zobaczyłam 2kreseczki to czuje spokoj nawet mi nie przeszkadza ze wizyta dopiero 8maja
 
Mi na mdłości pomagają tylko migdały i kwaśne jedzenie. Generalnie od 3tyg jem niewiele, schudłam 2kg, ale w poprzedniej ciąży też tak było i potem nadrobiłam.
U mnie najgorsze są zapachy, praktycznie wszystko mi śmierdzi, a najgorzej jak idę miastem i ktoś obok pali papierosa 🤢
 
Ja w pierwszej ciąży spadłam 6kg, dopiero od 6 miesiąca zacząłam przybierać i zaokrąglił się brzuch 🙈 ale nie było aż tak kolorowo bo w te 3 miesiące przybyło mnie 20kg 😬
 
reklama
@Serio jak tam po wizycie wtorkowej? Nic nie widzę, żebyś pisała na jej temat.
:)
Wizyta była tak szybka i zakręcona 🙈 bo ja poza kolejnością niewpisana w grafik. Na szybko podejrzenie usg i rura do pracy.
Był widoczny ten słynny pierścionek z diamentem, zarodek 3 mm. Ale jeszcze bez uwidocznionej akcji serca, 6+0.
Teraz tygodniowe wakacje i powrót na usg... w taki mój ciężki dla psychiki dzień ciąży.. 8+0. 2 razy od tego momentu zaczynały się przykre akcje u mnie i kończyło się źle.
 
Do góry