reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Ciekawi mnie które dzieci z grupy będą młodsze o rok 🤣
Kurde ja osobiście wolałabym dziecko ze stycznia niż grudnia :( ale u mnie nie ma szans na aż takie przesunięcie...
Ja też miałam zawsze w ciąży cukier 82-87. Ale ja czekoladożerna jestem ogólnie🤷‍♀️
A ja mam 110-120 cukry na czczo 🤣 już mam skierowanie na krzywą oczywiście
W drugiej ciąży też miałam cukrzycę ciążowa
 
reklama
OM 12.03 a pierwszy test pozytywny 10.04 (31dc) i były od razy dwie wyraźne kreski. Pierwsza beta 23.04 (44dc) - 1927 i druga 25.04 (46dc) - 3599.
 
OM 12.03 a pierwszy test pozytywny 10.04 (31dc) i były od razy dwie wyraźne kreski. Pierwsza beta 23.04 (44dc) - 1927 i druga 25.04 (46dc) - 3599.
To owulacja się nie przesunęła. Przykro mi. Niestety. :( Czasem tak bywa... Bardzo mi przykro. :( Nie ma już żadnej nadziei.
 
Tak też myślałam. Nie będę przedłużać. Jutro zgłaszam się do szpitala i będę czekać na kolejne próby ❤️
A Wam dziewczyny życzę szczęśliwych rozwiązań i zdrowych, pięknych dzieci ❤️❤️❤️
 
Tak też myślałam. Nie będę przedłużać. Jutro zgłaszam się do szpitala i będę czekać na kolejne próby ❤️
A Wam dziewczyny życzę szczęśliwych rozwiązań i zdrowych, pięknych dzieci ❤️❤️❤️
Bardzo mi przykro :( Mam ten sam OM, miały byśmy pewnie tą samą datę porodu... Też pierwszy test robiłam 10 kwietnia i był pozytywny. Pamiętam Cię. Miałam nadzieję, że będziemy razem do końca, nasze dzieci to by były prawie bliźniaki...
Trzymaj się ciepło. Oby udało się szybko znowu zajść... I tym razem już spokojnie i szczęśliwie do danego końca. Trzymaj się cieplutko.
 
reklama
Hej, u mnie niestety 8+1 pusty pęcherzyk ciążowy 17,8mm :( dostałam skierowanie do szpitala. Czy może zdarzyć się jeszcze cud czy nie warto czekać i po raz kolejny się zawieść?
Bardzo mi przykro. Mam nadzieję że niedługo uda się tobie zajść w ciążę i ona już będzie przebiegać pomyślnie
 
Do góry