reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i prywatne kliniki POZNAN

Ja rodziłam na Św. Rodziny i z tamtąd miałam lekarza. Teraz też do niego chodzę i mam zamiar rodzić w tym samym szpitalu.
 
reklama
Witam! Czy któras z Was moze cos powiedzieć o doc. Pietrydze? Do tej pory chodziłam do Banacha ale 100zł co dwa tyg i platne badania wykończyły mój budżet. Chcę rodzić na Polnej ale jak czytam o tym jak się tam traktuje mamuśki, to dostaję gęsiej skórki. Pozdrawiam!!
 
witam, ja jeszcze nie jestem w ciąży, dopiero w trakcie przygotowania do staranek :tak::-D:tak: i też chodzę od niedawna do dr M. Dydowicza i w sumie też bym była zainteresowana jakimis informacjami o tym lekarzu ???? w tej chwili chodze do niego państwowo, a Ty Małgorzto S.. ???? i jak długo już chodzisz do niego ???





Ja od samego początku ciąży czyli teraz będzie trzecia wizyta:) jestem zadowolona. a poleciły mi go siostry mojej najlepszej przyjaciółki,które były w ciąży i też je prowadził M.Dydowicz:) Pozdrawiam i gratuluję wyboru lekarza:)
 
powiedzcie czy moze ktoras z Was miała stycznosc z Pania dok.Wawrzyniak albo Panem Podsiadło z Raszei?
chcialam sie jeszcze dowiedziec ile kosztuje lekarz przy porodzie chodzi mi o porod tzw prywatny czy 2000zl starczy?
 
świętej rodziny szpital to masakra!
dziweczyny jak tak czytam co tu piszecie to wyc mi sie chce!
ja 18 dni temu poroniłam w 24 tygodniu ciąży i trafiłam do szpitala 300km o Poznania, bo byłam akurat na wyjeździe!
nigdy nie chciałam rodzic na Polnej bo słyszałam ze trakutują tam źle kobiety ale teraz po tym wszystkim tak ogromnie załuję ze nie trafiłam na Polną!
tam na pewno nie pozwolili by na to co sie stało!!!!!
moja ciąża przebiegała super! juz teraz wiem ze przy kolejnej jak tylko cos sie będzie działo to odrazu na polną!!
 
Syla weź mnie nie rozśmieszaj,ze klinika Św. Rodziny to masakra. Gdyby nie oni to bym może straciła jeszcze więcej krwi przy tym porodzie,i może by mnie tu teraz nie było.
 
dla mnie byla masakra, ale kazdy ma prawo do swoich opini
jest pewnie milion zadowolonych jak i niezadowolonych...co kobieta to inna opinia, ciesze sie ze tobie pomogli:-) i gratuluje dziecinki
 
reklama
witam wszystkie mamusie:) jestem tutaj nowa....mam problem...termin porodu zbliza sie duzymi krokami a ja nie wiem jaki mam wybrac szpital....lekarz prowadzacy ciaze zaproponowal mi szpital na lutyckiej....co mozecie mi powiedziec o tym szpitalu? dodam jeszcze ze nie jestem z poznania i rowniez mnie przeraza....boje sie ze nie zdaze na czas:-(
 
Do góry