reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żywienie, ćwiczenia, zdrowie,pielęgnacja

Poza tym lody pomagają na zgage, tylko dobrej jakosci a nie jakies z proszku i wlasnie waniliowe lub śmietankowe. Ja lubie Grycana:)
 
reklama
No właśnie!!! To na pewno nie jest przypadek :D

A która by jadła tylko cytrusy? (jem w umiarkowanych ilościach, bo aż tyle na ile mam ochotę to chyba nie wolno XD)

Albo jabłka? (warto zaznaczyć, że wcześniej jadłam jedno raz na hm... Dwa miesiące????)
 
Mi jabłka pomagają na odbijania i jak wieczorem sobie podjem to potem jabłuszko i jakoś lepiej się czuję. :) A największą ochotę mam na wszystko co śmietanowe, ze śmietaną i w ogóle chyba tylko do rosołu bym nie dodała, bo tak to chociaż troszkę śmietanki do zupki musi być. :)
Dzisiaj miałam nieprzyjemną nocną niespodziankę. Nie wiem jakim cudem, ale przez sen mi krew z nosa poszła. Obudziłam się, bo mnie połaskotała, jak leciała, ale strasznie to wyglądało.
A jeszcze mam pytanie, macie jakiś sposób, na swędzące sutki? Prawy mnie do szału doprowadza, a nie wiem, jak by go uspokoić. :) Pozdrawiam i miłego dnia wam życzę, ostatnie dni nauki na studiach, zabieram się za za czytanie!
 
Z Adaśkiem nie miałam przez całą ciążę zachcianek. Słodyczy w ogóle nie jadłam. A teraz masakra. Ciągle na coś mam ochotę i niestety na słodkie. Dzisiaj całą tabliczkę czekolady zjadłam ;/
 
Mania sutki sobie natłuszczaj lanoliną (np. PureLan)

Elianna ja miałam wcześniej dużego smaka na czerwone grejpfruty :) teraz niestety przeszło na słodycze więc walczę ze soba jak mogę no ale jakies tam grzeszki mam na swoim koncie :/ aż dziwne, bo ja raczej nie słodyczowa jestem...
 
Ja cały pierwszy trymestr miałam smaka na cytrusy, zwłaszcza na pomarańcze, nie mogłam się nimi najeść. Teraz mi przeszło, nie mam na razie żadnych zachcianek. W piątek poprosiłam męża o kupienie magnezu bo mi się skończył, a drgająca powieka doprowadza mnie szału, a on na to, że nareszcie mam jakąś zachciankę. On się psychicznie przygotował a ja nic nie chcę :)
 
Od paru dni nie mogę spać, mam coś w stylu - syndrom niespokojnych nóg :sad: Nie wiem, czy może magnez by pomógł... Jestem nieprzytomna...
Miałyście coś takiego?:errr:
Pozdro.
 
reklama
daffo ja miałam tak i faktycznie magnez pomógł mi. Jak zapomne to powraca , nie fajne uczucie. A i piję wodę muszyniankę magnezowo wapniową butelkę dziennie i tez pomaga.
 
Do góry