reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zyczonka urodzinowe dla naszych pociech.......

reklama
I ja dziękuję Ci Aniu,że pojawiłaś się w naszej rodzinie...Jesteś jedyna i niepowtarzalna,jesteś naszym małym Rodzynkiem:-) Dzięki Tobie i Jasiowi zniosłam wiele trudnych momentów... Twój uśmiech, radosna buzia dodaje mi sił każdego dnia. Dla takich chwil warto żyć,wtedy nieprzespane noce, "worki" pod oczami, chroniczne przemęczenie-to wszystko-nie jest ważne,gdy ma się możliwość kochać kogoś z siebie samego...
Dziękuję Wam Dziewczyny,że jesteście tu ze mną ,że pamiętacie,pocieszacie i wspieracie. Naprawdę wiele to dla mnie znaczy...;-)
A Anusia posyła Wam wielkiego buuuziaka :-);-)


Wojtusiu, buziaczki i od nas!!!:-)
 
Aniu wszystkiego dobrego,zdrowka i radosnego dziecinstwa i dogadywania sie z braciszkiem ,buziaki od ciotki Oli:-)
Wojtus dla Ciebie tez wszystkiego naj,spokojnego dziecinstwa i mało siniakow,buziaki :-)
 
Pabelko - usciskaj i ucaluj Slodziaka-Gabrysie w Dniu jej Pierwszych Urodzin! Niech rosnie zdrowo! 100 Lat Gabi od forumowej cioteczki Asco i Jasia:rofl2:
 
wszystkiego co najlepsze dla wszystkich dzisiejszych małych solenizantek i solenizantów zdrówka robaczki dla was i duzo radośći:tak::-D buziaki i miłej imprezki;-)
 
Anulko, Wojtusiu - dwanaście miesięcy poznawania świata za Wami a przed Wami nowa przygoda, niech zawsze będzie pogodnie, czysto i ciepło w Waszych serduszkach, życzy Wam ciocia Katka z córcią Natką :-)
 

Pabela
sto lat dla Gabrysi niech rośnie z niej zdrowa piękna zawsze uśmiechnięta i dająca mamie dużo radości i powodów do dumy kobieta. Buziaczki przesyłamy ja i Wojtala

A my dziękujemy wszystkim za życzonka urodzinowe, a wczoraj jakoś takoś jak akurat była ta godzina o której mój syneczek się urodził, to mi się na łzy szczęścia zebrało i maluszka a już nie tak malusiego jak rok temu wzięłam na ręce przytuliłam i ucałowałam, przestawił nasze życie do góry nogami ale jest naszym największym skarbem i te wszystkie chywile z nim są cudowne, jego uśmiechy łzy próby chodzenia wstawania i mówienia... przeżyliśmy razem cudowny rok... i dziękuje WAm że przez ten rok byłyście z nami i pomagałyście nam nie ma to jak czasem pogada z kimś kto tak dokładnie wie jakie emocje przeżywamy tak więc DZIĘKUJEMY że jesteście
 
reklama
Do góry