reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zyczenia ... :):):):)

Noemi, Izuniu, Otylko,

w dniu Waszych pierwszych urodzin
usmiechu, radosci,
cudownych prezentow...
wspanialych chwil z rodzinka,
wesolego lobuzowania
i spelnienia Waszych malutkich marzen....

Mati z rodzicami
 
reklama
Witam

Bardzo dziękujemy za życzenia urodzinowe i również wszystkim dzieciątkom życzymy zdrówka, uśmiechu i spełnienia marzeń ich oraz ich rodziców.

Bardzo rzadko piszę bo ciągle brakuje czasu. Ale pamiętam o forum, pozdrawiam cieplutko wszystkich.:-)

Marzena i Raduś
 
A my chcemy serdecznie podziekowac za wszystkie piekne zyczenia i rowniez zyczymy wszystkim solenizantom wszystkiego co najlepsze,najpiekniejsze ,najcudowniejsze...Buziaki kochane roczniaki:-)
 
Dla Izuni i Otylki przesyłamy dziś motylki!!! a motylki niosą życzenia marzeń spełnienia!!!
wiem ze jestem troche do tyłu ale miałam ostatnio urwanie głowy - usprawiedliwiam się tylko ze pamietam!!! i karteczki wysyłam :)
 
OTYLKO!
Co prawda dzień później, ale składamy serdeczne życzenia z okazji ukończenia roczku!!!

W rocznicę Twojego przyjścia na świat
życzymy Ci,
aby każda łza w Twoim życiu
była łzą szczęścia,
a uśmiech Twój
zjednywał wszystkie wokół serca.​
 
Najukochańsi
pimboli3.gif

MARTUSIU
pimboli4.gif

KAROLKU
pim48.gif


RADKU
pim2.gif

NOEMI
pim45.gif

OTYLKO
pim35.gif

Jesteście już z nami okrągłe cztery pory roku.
Rośnijcie nam dalej, w uśmiechu, szczęściu i radości, biegając za motylkami, chwytając promyki słońca, kochajcie mamę i tatę!
tego wam życzy kumpela Izunia i ciocia Irma
51.gif



 
Dziekujemy wszystkim za życzenia!

Składamy też sobotnim solenizantkom Oleńce i Izuni wszystkiego dobrego!

Ile w ulu pszczół robotnic,
ile pociąg mija zwrotnic,
ile kwiatów liczy łąka,
ile kropek ma biedronka,
tyle szczęścia i słodyczy
z okazji waszego świeta Otylka życzy


A dziewczyny coś nam suwaczki w miejscu stanęły, czyzby trzeba było coś zmienić?
 
reklama
Otylko i Izuniu

spóźnione życzonka pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok

 
Do góry