reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zyczenia ... :):):):)

A nas nie było, więc zaległe sto lat dla Mateuszka.

No i oczywiście dzisiejsze wielkie życzenia dla szanownego jubilata Karolka - wszystkiego co najlepsze i samych najlepszych ;)
 
reklama
Karolku, dziś Twoje urodzinki- więc życzymy Ci, abyś rósł duży i zdrowy, aby uśmiech nie znikał z Twojej ślicznej buziuni, abyś miał wszystko, o czym zamarzysz... WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KAROLKU!!!!!!!!!
Serdeczne życzenia i mnóstwo buziaków przesyłają Martusia i ciocia Kasia.
 
Martusiu i Karolku z okazji 1 urodzin!!!

Wszystkiego najlepszego...
Szczescia i radosci moc...
Cieplego sloneczka co dzien...
Kolorowych snow co noc...


Moc buziaków śle Otylka z rodzicami
 
Dzewczyny, ja to chyba jakaś wariatka jestem. Jak czytam zyczenia dla Martusi i Karolka, to normalnie płakać mi się chce ze wzruszenia... Na Mikusia urodzinach, to chyba bedę ryczeć jak bóbr:szok:

MARTUSIU, KAROLKU jeszcze raz wszystkiego, naj, naj, naj. Rośnijcie zdrowo!!!
 
Mati dziękuje za zyczenia. Nas ostatnio też rzadko tutaj znaleźc i dlatego dla wszystkich 11miesięczniaków serdeczne zyczenia a szczególne zyczenia dla naszych pierwszych roczniaków:tak::-)Dużo słonka i uśmiechu, szczęścia, zdrowia i pomyślności no i dużo prezentów od wielu gości:-)Martuniu i Karolku z okazji Waszych Pierwszych Urodzinek Mateuszek z mamą życzą Wam spełnienia marzeń i samych wspaniałych przygód w życiu:tak::-):happy:
 
Dziękujemy bardzo :-) aż mi się wierzyć nie chce, że moja maleńka córeńka ma już roczek!
Kasiu, Ell, nie przejmujcie się, ja się rano poryczałam i szybciutko poleciałam się umyć żeby mąż nie widział i się ze mnie nie śmiał:tak: ale jemu też głosik zadrżał, jak składał Martusi życzenia :-)
 
Oj spóźnione ale naj .... naj .... naj .... serdeczniesze życzenia dla MATEUSZKA
 
reklama
A więc to już..... I mnie się łzy cisną do oczu...

203.jpg

Kochani jubilaci - MARTUSIU, KAROLKU - jako pierwsi z naszej grupy kończycie pierwszy rok życia.
koas08.gif
W dniu Waszych urodzin - dniu pełnym radości, ślemy Wam najlepsze życzonka:

pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
zawsze uśmiechniętej buzi,
mnóstwa słodkich całusów,
i spełnienia wszystkich marzeń!!!
fee2.gif
 
Do góry