reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życzenia urodzinowe naszych dzieciaczków :)

Dla Poli i Pawełka - spóźnione życzenia:

kubus.jpeg


Dla dzisiejszej solenizantki Poli:

krolik.jpeg

Z okazji pierwszej rocznicy urodzin życzymy Wam zdrówka i radości na każdy dzień :-)

Szymcio z mamą

 
reklama
Dziewczyny nawet nie macie pojecia jak milo mi sie zrobilo, kiedy przeczytalam wasze zyczenia dla Polci, szczegolnie dlatego, ze tak rzadko zagladam na ogolne watki. Jest mi niezmiernie milo, ze po mimo tego nie zapomnialyscie o mojej coreczce. Az sie rozczulilam, dziekuje wam mamusie kochane; z calego serca dziekuje w imieniu moim i Poli. Skopiowalam sobie wszystkie zyczenia i jak bedzie juz wieksza, dam jej z reszta wszystkich zyczen.
 
Poleńko Słoneczko Kochane przyjmij najszczersze życzenia z okazji Roczku !!! Wszystkiego Najcudowniejszego!!! Niech każda chwila Twego dzieciństwa będzie radosna i pełna miłości. Zdrówko niech zawsze dopisuje :) Tego wszystkiego dziś Tobie życzy Franus z rodzinką !!! !!!
 

Załączniki

  • Minnie-Birthday-Cake.jpg
    Minnie-Birthday-Cake.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 60
Ostatnia edycja:
Poluś :-)
Słoneczko nasze, dużo uśmiechu na słodkiej buźce, miłosci do kochanych rodziców i zdróweczka. Aby każdy roczek był tak wspaniały jak ten pierwszy!

Alan z mamą 1008746a1j2faq5tb.gif
 
Polusiu,

Pieknych bajek na dobranoc
Co dzien usmiechnietej buzi,
Gwiazdki z nieba,
Misia co spiewa
I wszystkiego co najlepsze!

zyczy Redanek z mama
 
reklama
Polusiu w Dniu Pierwszych Urodzin życzymy Ci
dużo, dużo zdrówka,
radosnej twarzyczki,
wspaniałych zabaw i pięknych prezentów
Buziaczki od Oli z mamą :tak:
 
Do góry