reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życzenia -Gratulacje ....

Cypisiu
z okazji Twoich Imieninek


oraz

Margarytko
z okazji Twoich Urodzinek


Dziś jest dzień,
w którym smutki idą w cień,
a marzenia się spełniają
i otuchy dodają.
Każdy składa Wam życzenia -
szczęścia, zdrowia, powodzenia.
A ja życzę Wam miłości i radości
oraz życia bez przykrości.
Żeby każdy dzień był taki,
w którym słonko daje znaki,
że blisko Was jest ktoś,
kto bardzo kochać chce.


 
Ostatnia edycja:
reklama
Ona mi pierwsza pokazała księżyc
i pierwszy śnieg na świerkach,
i pierwszy deszcz.
Byłem wtedy mały jak muszelka (...)

K.I.Gałczyński "Spotkanie z matką"


Tak naprawdę wszystkie jesteśmy już mamami. Nosimy pod sercami nowe życia. Dlatego w tym pięknym Dniu składam życzenia nam wszystkim :-)
A specjalne uściski dla Moniki_M, Agi29, Anetki80, Mevy, Tau i Chocoblok :-)






Dolaczam sie do tych pieknych zyczen dla wszystkich mamus :-)
 
dziewczyki gratuluje z całego serca maluszków

no to i ja sie dołanczam do mamuśiek DNIA 24 MAJA O 4.20 URODZIŁ SIE MÓJ SYNUŚ OSKAREK WAŻY 2500 I MA 51 CM
trochu sie pospieszyło to moje słoneczko i leży sobie w inkubatorku ma zapalenie płucek to moje maleństwo spowodowane wcześniactwem , stan małego dobry ale musi tam pomieszkać ze 2 tygodnie az go podkurują , na zamknietym dałam focie. trzymajcie ciotki kciukasy za moje szczęście maleńkie

Andzia GRATULUJE!!!!
A tak własnie ostatnio zastanawiałam soe co tak ucichłas.
Napisz nam co sie stało ze Oskarek sie tak pospieszył???
 
dziewczyki gratuluje z całego serca maluszków

no to i ja sie dołanczam do mamuśiek DNIA 24 MAJA O 4.20 URODZIŁ SIE MÓJ SYNUŚ OSKAREK WAŻY 2500 I MA 51 CM
trochu sie pospieszyło to moje słoneczko i leży sobie w inkubatorku ma zapalenie płucek to moje maleństwo spowodowane wcześniactwem , stan małego dobry ale musi tam pomieszkać ze 2 tygodnie az go podkurują , na zamknietym dałam focie. trzymajcie ciotki kciukasy za moje szczęście maleńkie

Andziu serdecznie gratuluje :tak::-)
Bardzo mocno trzymam kciuki za Twojego synusia. 2 tygodnie szybciutko zleca i Oskarek bedzie zdrowiutki razem z Toba w domku. Buziaczki dla Was :*:*:*:*
 
Andzia GRATULACJE wielkie, życzę dużo...dużo zdrowia synuniowi i szybkiego wyjścia ze szpitala.
 
reklama
Anetko,Meva,Tau,Chocoblok, Andzia
OGROMNE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!
Życzę Wam i maluszkom wszystkiego co najlepsze:tak::-)
 
Do góry