reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zwolnienie z pracy a ciąża

To te nadgodziny były poza umową? To średnie wynagrodzenie na chorobowym to się liczy chyba wtedy, jak się miało umowę na stałe. Ty nie mialaś na stałe bo z Twojego wpisu widać, że by się zaraz kończyła, a tak to się przedłuża do dnia porodu (przynajmniej).
W umowie mam napisane , że ,, w przypadku zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin strony ustalają , że przekroczenie przecietnie 39 h na tydzień w przyjętym czasie rozliczeniowym obowiązującym u pracodawcy , uprawnia pracownika do dodatku do wynagrodzenia jak w za prace w godzinach nadliczbowych w wysokości określonej przepisami Kodeksu Pracy „
 
reklama
Oraz ze
To te nadgodziny były poza umową? To średnie wynagrodzenie na chorobowym to się liczy chyba wtedy, jak się miało umowę na stałe. Ty nie mialaś na stałe bo z Twojego wpisu widać, że by się zaraz kończyła, a tak to się przedłuża do dnia porodu (przynajmniej).
tak , umowa byla przedłużana z miesiąca na miesiąc…
 
Szkoda, bo jakby to była umowa bez określonego czasu, to by Ci się te dodatki prawdopodobnie wliczały do tej średniej, którą byś miała wypłacaną później na chorobowym :(
 
Wydaje mi się, że jeżeli kolejne umowy z tym samym pracodawcą były zawierane jedna po drugiej, to wówczas powinno być brane średnie wynagrodzenie z tych 12 miesięcy. Pytanie tylko czy pieniądze za te nadgodziny miałaś wypłacane normalnie na konto razem z pensją i pomniejszone o składki na ubezpieczenie?
 
Wydaje mi się, że jeżeli kolejne umowy z tym samym pracodawcą były zawierane jedna po drugiej, to wówczas powinno być brane średnie wynagrodzenie z tych 12 miesięcy. Pytanie tylko czy pieniądze za te nadgodziny miałaś wypłacane normalnie na konto razem z pensją i pomniejszone o składki na ubezpieczenie?
Wydaje mi się, że jeżeli kolejne umowy z tym samym pracodawcą były zawierane jedna po drugiej, to wówczas powinno być brane średnie wynagrodzenie z tych 12 miesięcy. Pytanie tylko czy pieniądze za te nadgodziny miałaś wypłacane normalnie na konto razem z pensją i pomniejszone o składki na ubezpieczenie?
 
reklama
Wydaje mi się, że jeżeli kolejne umowy z tym samym pracodawcą były zawierane jedna po drugiej, to wówczas powinno być brane średnie wynagrodzenie z tych 12 miesięcy. Pytanie tylko czy pieniądze za te nadgodziny miałaś wypłacane normalnie na konto razem z pensją i pomniejszone o składki na ubezpieczenie?
Umowy były zawieranie w trybie ciągłym , bez dnia przerwy , A pieniądze były wypłacane razem z pensją
 
Do góry